Victor, gdzie zgubiłeś swoją bramkarską bluzę?

ANI SIĘ WAŻ JEJ SZUKAĆ!

Od kilku dobrych tygodni Victor Valdes to bohater wszystkich sportowych mediów, a temat jego transferu ani na jeden dzień nie śmie zejść z czołówek katalońskich gazet - a nie odejdzie, a odejdzie, a już teraz, a jednak za rok, a do Manchesteru, a może jednak do Monaco...

Plotkarsko-transferowa karuzela trwa, a co robi główny zainteresowany? To, co naszym skromnym zdaniem powinien zrobić mężczyzna w takiej sytuacji - dyplomatycznie milczy i już mniej dyplomatycznie ściąga koszulkę. A właściwie to bluzę, ale kto by tam się czepiał szczegółów w tak wielkich emocjach.

Gdzie Victor pręży swoją klatę? W hiszpańskiej edycji magazynu Men's Health, który wybrał go na swojego majowego chłopca z okładki. I wiecie co? Tak hot okładki, to Men's Health nie miało przynajmniej od dobrej dekady. Połączenie nieprzyzwoicie wyrzeźbionych mięśni VV, rozbudowanych funkcji photoshopa, zmysłowego błysku jaki daje olejek do ciała i sprytnej gry cieni daje bowiem efekt taki, że... O, mamo.

embed

Do okładki mamy oczywiście też sesję i artykuł - Pani od fitnessu poddaje specjalistycznej ocenie każdą z jego części ciała, a Hiszpan zdradza nam w tajemnicy wszystkie cztery oblicza swojej osobowości czyli: wymagający, waleczny, przesądny i zmienny.

embed
embed

Najwyraźniej jednak ekipa odpowiedzialna za sesję i jej stylizację skupiła się na tym trzecim od końca i tak też mamy na zdjęciach dłonie dziarsko obwiązane bandażami, pozy z prawym sierpowym i groźne w zamyśle miny. Czy musimy dodawać, że jest to zabójcze dla chrząstek w naszych kolanach połączanie?

embed
embed
embed

Magazyn wspaniałomyślnie podzielił się również z nami materiałem making of z sesji, gdzie zazdrościmy tryliardom pań (od makijażu, od smarowania olejkiem, od psikania twarzy lakierem do włosów?), łapiemy tuzin uśmiechów Victora z serii "ale ze mnie uroczy rozrabiaka", ale przede wszystkim, przede wszystkim to widzimy to fantastyczne ciało w ruchu.

Men's Health V~ctor Valdés Making-of from Art & Life Proyectos Visuales on Vimeo .

Wody! Dajcie nam wody!

embed
Więcej o: