Piłkarze Ajaxu Amsterdam zdobyli mistrzostwo i postanowili zaskoczyć swoich fanów [WIDEO]

A my zostałyśmy zaskoczone podwójnie. Jak to, to istnieje taki Daley Blind, a my go do tej pory nie zauważyłyśmy?!

Legendarny holenderski Ajax po raz 32 został mistrzem swojego kraju i z tej radości przygotował dla fanów niespodziankę pod tytułem "przesyłka specjalna". Ta reklama, to takie 3 w 1 - radość z triumfu, promocja koszulek na nowy sezon i do tego product placement Mercedesa. Spece od PR-u się popisali :)

 

Przyznamy, że gdy pierwszy raz obejrzałyśmy ten spot, zrobiło nam się po prostu miło i sympatycznie, bo to jednak fajnie oglądać ludzi, których odwiedzili piłkarze ulubionego klubu. A potem podświadomość zaatakowała nas cyframi "0:35". Taaaaak, cofnijcie filmik do tego momentu, to zrozumiecie, w czym rzecz.

W spocie wzięli udział Siem de Jong, Kolbeinn Sigthórsson i Daley Blind, ale, co tu dużo ukrywać, to właśnie uśmiechnięta twarz i kręcony blond włosy holenderskiego pomocnika zrobiły na nas piorunujące wrażenie.

Co o nim wiemy? Daley ma 23 lata i gra na pozycji defensywnego pomocnika. Jest wychowankiem Ajaksu i synem Danny'ego Blinda, również świetnego piłkarza tej drużyny. Kariera Daleya długo toczyła się nieśpiesznym rytmem, ale na dobre wybuchła właśnie w tym sezonie. Blind stał się podstawowym piłkarzem wyjściowej jedenastki, został wybrany najlepszym zawodnikiem Ajaxu w sezonie, a w lutym zadebiutował w reprezentacji Holandii. Coś nam się wydaje, że wkrótce będzie o nim głośno i jeszcze głośniej.

Co absolutnie nie będzie nam przeszkadzać, bo te błękitne oczy...

Wróć! Błękitne oczy...

No więc ich się nie da tak łatwo zapomnieć. Dziękujemy ci Ajaksie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.