Niezwykła akcja kibiców Zaksy dla Felipe Fontelesa!

Brazylijczyk jest wzruszony i obiecuje wideokonferencje, ale czy to przekona go do pozostania w klubie?

Kilka dni temu pisałyśmy o żalu i miłosnych wyznaniach z jakimi z Polską żegnał się odlatujący do ojczyzny Fonteles . Okazuje się, że miłość ta jest silna i obustronna. Kibice Zaksy (i nie tylko!) skrzyknęłi się na twitterze i zaczęli wrzucać swoje grupowe zdjęcia z podziękowaniami i zachętą do pozostanie w klubie. Największa akcja miała miejsce pod kędzierzyńską halą gdzie wspólnie z ponad setką kibiców zapozował nawet Sebastian Świderski!

Szukajcie Wally'ego:

Widoczne na zdjęciu hasło( a dokładnie LipeStayInZAKSA) udało się nawet wypromować do światowych trendów na twitterze! Felipe był tak wzruszony, że obiecał odpisać na wszystkie wiadomości, a by odwdzięczyć się fanom, planuje zorganizować twitcam. Bo jak stwierdza:

Czy akcja pomoże przekonać Brazylijczyka by jednak pozostał w Kędzierzynie? Prezes klubu Sabina Nowosielska podchodzi do sprawy realistycznie.

Sama akcja jest dowodem na to, że kibice mocno się z nim zżyli, i to ze wzajemnością. Felipe otrzymał jednak atrakcyjną ze względów finansowych propozycję grania w innym klubie. Suma mu zaproponowana jest wysoka, nas na to po prostu nie byłoby stać.

Ostatecznie decyzje jeszcze nie zapadły, ale odejście Daniela Castellaniego sprawie nie pomaga . Co to będzie, co to będzie.

#LipeStayInZAKSA!

Więcej o: