Resovia Rzeszów świętuje mistrzostwo Polski [ZDJĘCIA]

Na boisku, na podium, w szatni, na rynku (nocą i dniem), a my mamy dla Was zdjęcia, wideo i wszystko.

Można narzekać, niektórzy kibice i eksperci narzekają, że rywalizacja finałowa była trochę rozczarowująca, że mało było sportowych bijatyk na najwyższym poziomie, a siatkarze za bardzo dawali ponieść się emocjom, ale tak naprawdę liczy się tylko jedno: Asseco Resovia Rzeszów obroniła mistrzowski tytuł!

I zaczął się szał. Na boisku:

fot. Martyna Kolemba

Na podium, gdzie Zibi Bartman podważał jakość wykonania swojego medalu, a Igła pozdrawiał rodzinę:

fot. Martyna Kolemba

Największa celebracja miała nastąpić dopiero dzień później na rzeszowskim rynku, ale ta pierwsza, nieoficjalna, miała miejsce jeszcze w późnych godzinach nocnych. Najwierniejsi kibice przywitali swoich bohaterów o 4 nad ranem!

Fot. Monika Socha

Oficjalna cześć odbyła się niedzielnego popołudnia, gdzie oczywiście nie mogło obyć się bez ludowej piosenki "kto nie skacze ten z", w tym wypadku oczywiście z Kędzierzyna.

 

Ej!

embed

No bo szkoda trochę Zaksy, co nie?

Zdjęcia z celebracji wszelakich znajdziecie w naszej galerii, a po więcej filmików to już same nie wiemy gdzie Was odsyłać, bo jest ich mnóstwo i są wszędzie. Zacznijcie może od strony Polsatu , w szczególności od rozmowy z przeuroczym Oliegiem Achremem, który musiał radzić sobie z intruzami na planie:

Więcej o: