Schweini, piękne kobiety i szybkie samochody

Czyli bardzo przyjemna reklama na przyjemny początek weekendu.

Dopiero co zachwycałyśmy się Królewskimi, którzy przy okazji kontraktu z Nivea pokazują swoje klaty na prawo i lewo w kolejnych spotach tegoż producenta, a tutaj wychodzi nam z ofensywną kolejny klub (okej może niekoniecznie cały klub, bo póki co mamy tutaj samego Bastiana, ale żywimy nadzieję - płynącą szczególnie w kierunku J. Martineza i M. Gomeza - że to jakaś grubsza sprawa i reszta drużyny podąży w tym kierunku).

Dobra, ale przejdźmy do meritum, a meritum stanowi tutaj reklama Right Guard Xtreme Activated, no właściwie to po prostu jakiegoś niemieckiego antyperspirantu, w której główną rolę gra nie kto inny, jak stary, dobry Basti. Mamy szybkie samochody, mamy Bastiego pod muszką i w świeżo wykrochmalonej koszuli i mamy też piękną kobietę. Yep, na epizod załapała się Pani Schweinsteigerowa i ulubienica niemieckiego narodu w jednym, czyli Sarah Brandner. Wyjątkowo jednak nie marudzimy, raz, że należy ona do rzadkiego gatunku WAG, które wywołują naszą sympatię, dwa, że kiedy się pojawia jesteśmy jeszcze w krainie z cyklu..

embed

...bo kilka sekund wcześniej było bardzo długie i serwowane w zwolnionym tempie ujęcie pod tytułem "Półnagi Schweini używający antyperspirantu", a jeśli na temat piękna rysów twarzy Schwiniego można dyskutować, o tyle klatę to on ma pierwsza klasa.

 
Więcej o: