Ryan Lochte wkrótce wystartuje z własnym reality show [WIDEO]

To prawdopodobnie nie będzie najmądrzejszy program na świecie, ale kto by się tam przejmował.

Pamiętacie może jeszcze z czasów Igrzysk w Londynie, wypowiedź mamy Ryana, że jej syna interesują wyłącznie przygody na jedną noc? Okazuje się, że następne miesiące nie rozwiązały najbardziej palącego problemu pływaka. Wciąż jest sam, wciąż nie potrafi się z nikim związać na dłużej.

Dzięki telewizji E!, w której 21 kwietnia będzie miał premierę pierwszy odcinek reality show pod wiele mówiącym tytułem "What would Ryan Lochte Do?" , będziemy mogły poznać i zrozumieć przyczyny takiego stanu rzeczy. Serio, kto by nie chciał poznać bliżej samego wielkiego Ryana Lochte?

Program ma dotyczyć wielu różnych aspektów życia gwiazdora i choć wiadomo już, że kwestie "romantyczne" będą w nim poruszane bez żadnego zażenowania, dodatkowo będziemy miały okazję poznać rodzinę gwiazdora, dowiedzieć się jak poprawnie wymawiać jego ulubione słówko "Jeah" i jaki jest jego ulubiony hot dog.

Ok. Jakby się dobrze zastanowić, to to nie brzmi zbyt mądrze, ale... jeśli trzydzieści sekund teasera wystarczyło, żeby pokazać najsłodszy obrazek Ryana z dzieckiem na ręku, to nam więcej nie potrzeba.

 
Więcej o: