"Emocje w półfinale są mniejsze od tych w meczach ze Skrą"

Zagadka, zagadka, który z siatkarzy Resovii wygłosił taką opinię?

Ale wiecie, to nie tak, że szukamy tu jakiś wielkich sensacji, sytuacja ćwierćfinałowa była niezwykła, mistrz walczył z wicemistrzem, dało się wyczuć tę niesamowitą atmosferę walki na śmierć na życie, klimat apokalipsy, w pojedynkach Skry z Resovią zawsze jest zresztą coś wyjątkowo.

Podejrzewamy, że gdyby tak zapytać każdego Resoviaka z osobna, padłyby pewnie podobne odpowiedzi, a że Przegląd Sportowy zapytał akurat Zbyszka Bartmana...

To półfinał, ale paradoksalnie jakoś te emocje są troszeczkę mniejsze. Tam wisiał nad naszymi głowami topór, bo było bardzo dużo do stracenia. Teraz stawka też jest wysoka, jednak wydaje mi się, że ciąży na nas trochę mniejsza presja i mamy więcej spokoju - podsumował atakujący.

Cały wywiad, w którym Zibi odnosi się do tego jak radzi sobie z rolą wchodzącego ławki oraz jak ocenia szansę Resovii na obronę tytułu, do poczytania tutaj>>

Zanim oddalicie się ku lekturze, zgadzacie się ze stwierdzeniem, że rywalizacji półfinałowej towarzyszą mniejsze emocje od tej ćwierćfinałowej ze Skrą Bełchatów?

Więcej o: