Xabiiii!!!!!!!!!

Przepraszamy, ale to jedyne co jesteśmy w stanie z siebie wykrzesać po zobaczeniu tej okładki.

Nie, serio, ktoś odpowiedzialny za wizerunek Xabiego, jakiś manager, albo chociażby sama Nagore, powinni wprowadzić system ostrzegania przed nadejściem nadprogramowej ilości perfekcjonizmu. Lekkie stopniowanie napięcia, czy coś? Bo nie może być tak, że w piątkowy poranek z gorącą kawką w dłoni przeglądamy sobie tumblra na pełnym relaksie, a tu nagle: BUUUUUM. Vanity Fair. Postać w kapturze. Postać w kapturze okazuje się Xabim!

embed

Nie ma co jednak płakać nad rozlaną (z wrażenia) kawą, ale trzeba się tutaj zająć rzeczoną okładką Vanity Fair, która należy do marcowego numeru hiszpańskiego wydania tegoż magazynu. Niech was nie zmyli ten kaptur i lekko creepy spojrzenie, reszta rozkładówki z naszym Xabim nie jest utrzymana w stylistyce "to ja rządzę na tej dzielni", ale (jeśli dobrze odczytujemy koncepcję) ekipa fotografów płynnie przeszła do "angielski dżentelmen spędza leniwe popołudnie w swojej rezydencji w towarzystwie dystyngowanego psa". So, so Xabi Alonso <3

embed

Co ciekawe, ów dystyngowany pies okazuje się chyba jedynym mieszkańcem planety ziemi, na którego urok Pana Idealnego nie działa. Nad czym zresztą jakoś szczególnie nie ubolewamy, Xabi Alonso próbujący poskromić niesubordynowanego czworonoga to jeden z bardziej uroczych widoków ostatniej dekady.

embed
embed
embed
embed

Odrobinę komiczny element apaszki w panterkę lekko nas tutaj dezorientuje, ale nie po to Xabi został obdarzony taką twarzą, żeby zwracać uwagę na cokolwiek poniżej niej.

embed

Dalsze stylizacje są już jednak stuprocentowo bezbłędne, czyli chilloucik na kanapie w idealnie bezpretensjonalnej pozie, w pięknej marynarce i zabójczym spojrzeniem zza ramienia. Och, mamo.

embed
embed
embed
embed

Oczywiście wszystkie gify pochodzą z materiału making of, który wspaniałomyślnie udostępniło nam Vanity Fair. Tak, ten dzień może być jeszcze piękniejszy.

 

Oficjalnie umieramy w momencie zakładania nogi na nogę.

P.S. Przepraszamy Vanity Fair, ale w razie jakby przy przyszłych sesjach z Xabim pojawił się wakat na tym stanowisku...

embed

...to dajcie znać, wyślemy swoje CV.

Więcej o: