To już oficjalne, Zibi Bartman jest wszędzie!

W ten weekend w jury konkursy Miss Polonia, powtarzamy, w jury konkursu Miss Polonia.

Dopiero co, przy okazji zdjęć z bagietką , zażartowałyśmy sobie, że dzień w którym Zbyszek Bartman zacznie nam wychodzić z lodówek jest blisko, no i chyba jest bliżej niż mogłoby nam się wydawać. Nie będziemy tutaj teraz uprawiać hipokryzji, same się bardzo do tego przyczyniałyśmy (wiecie, opisywanie każdej nietypowej, bądź typowej, aktywności życiowej Zibiego to trochę nasza misja w internecie), ale to już chyba trochę za dużo.

Chociaż, z drugiej strony, dlaczego nie. Zbyszek dostał zaproszenie od TVP, a jeśli nowe celebryckie obowiązki nie kolidują z tymi sportowymi, to przecież niech robi na co ma ochotę.

A jeśli jest to wybieranie najpiękniejszej Polki, proszę bardzo. O nowej roli jurora Zbyszek opowiadał w wywiadzie dla TVP, przy okazji sypiąc całe mnóstwo komplementów pod stopy swojej Joasi. Na pytanie, czy ukochana nie miała obiekcji, odpowiada:

Były konsultacje, ale nie musiałem się długo tłumaczyć, bo ona dobrze o tym wie, że moją Miss Polonia, nie tylko Miss Polonia ale tez Miss Universe jest tylko ona. Troszeczkę ubolewałam, że nie bierze udziału w konkursie, chociaż z drugiej strony, nie miałoby to sensu, bo z góry wiadomo byłoby kto wygra.

No trochę jednak "aww".

 

Mamy też dla Was wideo z samego konkursu, na którym widać, że Zibi bardzo poważnie potraktował pracę jurora (okularki, garnitur, skupione miny). Siatkarz pojawia się na kilka sekund około 2:26, radzimy przewinąć, chyba, że tak jak my, chcecie popaść w refleksje na kremami ujędrniającymi, które trzeba będzie sobie kupić.

 

A nie, czekajcie! Wcześniej któraś się tam wywraca ;)

Więcej o: