Jeszcze trochę o nauczaniu języków obcych w Skrze Bełchatów

Okazuje się, że za szkolne ławy postanowiła wrócić połowa składu wicemistrza Polski.

Wczoraj wspominałyśmy o tym, że rozpoczęciem nauki polskiego pochwalił się na Facebooku Alek Atanasijević , okazuje się, że jest to trochę bardziej zakrojona akcja. Skra Bełchatów nawiązała współpracę z jedną z tamtejszych szkół językowych, owocem czego jest wysłanie na kurs pokaźnej grupki siatkarzy. Na naukę naszego ojczystego języka wybrali się, poza Alkiem, Wytze Kooistra, Konstantin Cupkovic, trener przygotowania fizycznego Daniel Leucona oraz statystyk Fabio Storti.

embed

Kogoś brakuje, prawda? Podczas gdy Alek robił przerażone miny, a Wytze poddawał drugiej refleksji rozmiary swojej kartki, Konstantin Cupković...

embed

Jedna z nas spóźniła się swego czasu na trzy pierwsze lekcje pierwszego dnia nauki w liceum w nowym mieście, także jesteśmy ostatnie do rzucania kamieniami.

Tymczasem okazuje się, że siatkarze z Bełchatowa będą szkolić się również z zakresu języka angielskiego. Na zajęcia z tegoż zapisali się Dante Bonifante, Mariusz Wlazły, Karol Kłos oraz Paweł Zatorski.

To bardzo ciekawy projekt. Możemy nie tylko integrować się podczas wspólnych treningów, czy wyjazdów, ale również podczas wspólnej nauki języka. Dlaczego wybrałem angielski? Większość osób w klubie się nim posługuję, więc ja także chcę podnosić swój poziom - komentuje rozgrywający.

[źródło: skra.pl]

No i patrzcie, Dante będzie się uczyć angielskiego, a Michał Bąkiewicz i Daniel Pliński postanowili zabrać się za włoski.

Wszystkim kursantom życzymy niesłabnącego entuzjazmu, zeszytów w formacie A4 i skuteczniejszych budzików. Czekamy na rezultaty!

(Więcej zdjęć z sali lekcyjnej do obejrzenia na skra.pl>> ).

UPDATE . O, proszę bardzo, już możemy podziwiać pierwsze efekty:

embed
Więcej o: