Z cyklu: innego końca świata nie będzie - Radosław Majdan nagrał piosenkę

Ziemia i niebo przemijają, chwieją się fundamenty światów, Ziemia i niebo przemijają, chwieją się fundamenty światów...

...ostatni slogan snuje pająk. Vanitas vanitatum -

W taki mniej więcej wanitatywno-melancholijny nastrój wpadłyśmy po wysłuchaniu piosenki i obejrzeniu teledysku zespołu "The Trash", w którym Radek Majdan pełni zaszczytną funkcję gitarzysty. Dzieła zniszczenia dopełnił zimowy deszcz za oknem i brudny topniejący śnieg. W sumie to się nawet jakoś komponuje z nazwą zespołu.

I chociaż trudno nam teraz podjąć jakiekolwiek próby zmierzające to epistemicznego okiełznania tak okrutnej rzeczywistości, wypada chyba udzielić kilku podstawowych informacji, jak ta, że singiel "Na niby" zespołu "Trash" jest ich singlem debiutanckim, promującym płytę pod tym samym tytułem, że Radziu na gitarze gra od lat, ale...

...od kilku miesięcy serio przyłożyłem się do ćwiczeń, gramy też z chłopakami sporo prób, także myślę że jestem gotowy. Sądząc po opiniach kolegów z zespołu jestem tego nawet pewien!

My natomiast nie jesteśmy pewne, czy Wy jesteście gotowe na wysłuchanie piosenki zespołu byłego bramkarza m.in. Polonii Warszawa i Wisły Kraków. Dla nas był to jeden z najcięższych obowiązków zawodowych podczas całej pracy w Ciachach.

Strasznie byśmy chciały, żeby to wszystko było "na niby".

No cóż wygląda na to, że nasz sekretny guilty crush na Radzia stał się właśnie dużo, dużo bardziej guilty...

Więcej o: