Zibi Bartman pojechał z kolegami do Włoch i są duże szanse na to, że zobaczymy go dziś na boisku

Jak podoba Wam się nasza wizualizacja podróży Zibiego Bartmana do Włoch?

Wybaczcie, ale natknęłyśmy się ostatnio na to tęczowe zdjęcie i nie mogłyśmy się już dłużej powstrzymywać. Zwłaszcza, że ostatnie wieści  z obozu zmagającego się z urazem mięśnia dwugłowego uda siatkarza, są bardzo optymistyczne.

"Chciałbym Was wszystkich poinformować, że z moją nogą jest coraz lepiej. Dzisiaj odbyłem kolejne badanie USG. Jego wynik jest bardzo pomyślny. Mięsień goi się w rewelacyjnym tempie i powoli zaczynam wchodzić w trening. Jest duża szansa, że już niedługo zobaczycie mnie z powrotem na boisku" - napisał na swojej stronie zibibartman.pl a takujący.

Nowiny cieszą tym bardziej, że kontuzji barku w ostatnim meczu ligowym w Kielcach nabawił się Jochen Schoeps, który na dzisiejsze rewanżowe spotkanie z Maceratą nie pojechał w ogóle. Czy Zibi jest już gotowy by ratować rzeszowski atak? W obwodzie jest jeszcze opcja z przesunięciem Oliega Achrema z przyjęcia, niemniej w klubie liczą na powrót Bartmana.

Zibi?

embed

Rewanżowe spotkanie I rundy play off Ligi Mistrzów pomiędzy Resovią Rzeszów a Lube Banca Macarata rozegrane zostanie dziś wieczorem (środa). Początek transmisji o 20:30 w Polsacie Sport.

Więcej o: