Zibi Bartman opowiada o swojej "niesamowitej Asi"

I o wielu innych rzeczach w najnowszym wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, który koniecznie musicie przeczytać.

Ach ci spryciarze z PS , widzimy tytuł "Zbigniew Bartman: moja Asia jest niesamowita", źrenice nam się zaświecają, nastawiamy się na wywiad rzekę na temat nowego związku siatkarza, a tu tylko jedno małe pytanie. Cóż, dobre i to. Dziennikarz w pytaniu nawiązuje do tego, że Joasia, jako sportsmenka, doskonale rozumie tryb życia swojego chłopca sugerując, że jest to sporo ułatwienie dla związku. No a Zibiemu nie pozostaje nic innego jak potwierdzenie takiej wersji wydarzeń:

Asia jest niesamowitą osobą, bo potrafi zrozumieć wszystkie aspekty życia sportowca. Sama przez wiele lat skakała o tyczce, a jej brat Łukasz startował w igrzyskach w Londynie. Asia rozumie specyfikę naszego życia i bardzo mocno mnie wspiera. Ma też duży wpływ na to, że dobrze dzieje się w mojej karierze.

W obszernym wywiadzie padają ponadto po osiemdziesiąty szósty pytania o zmianę pozycji na boisku, bycie kontrowersyjną osobą oraz rywalizacje z Jochanem Schoepsem, ale Zibi jak zwykle opowiada na nie w na tyle interesujące sposób, że i tak warto poczytać.

Polecamy!>>

Więcej o: