Neymar znów nas zaskoczył. Rozkleił się podczas programu TV i zdobył +50 do słodkości [WIDEO]

Ciachoczytelniczka ze znajomością języka portugalskiego pilnie poszukiwana!

Niby częściowo można się domyśleć z kontekstu, ale bardzo byśmy chciały wiedzieć, co się tam dzieje. Bariera językowa niestety stoi nam na przeszkodzie. Ale nie będziemy się tym zrażać, bo jednak trochę wiemy.

Wiemy na przykład, że Neymar wystąpił w brazylijskim programie "Arquivo Confidencial" - domyślamy się, że w tym show zdradzane są jakieś prywatne, intymne informacje na temat przeszłości zapraszanych gwiazd. Nie domyślamy się za to, dlaczego w show oprócz Neymara występuje zgraja roznegliżowanych modelek, możliwe, że to cecha szczególna wszystkich programów brazylijskiej telewizji.

Wiemy też, że Neymarowi zaszkliły się oczy podczas oglądania filmu, na którym opowiadali o nim Pele, Ganso i członkowie rodziny - podejrzewamy, że musieli mówić miłe rzeczy. I to by jakby było na tyle. Więc jeśli z miłości do Cristiano Ronaldo/Pepe/Jose Mourinho/Giby/Kaki.../nieskończonej ilości wspaniałych portugalskich bądź brazylijskich sportowców nauczyłyście się ichniego języka, zachęcamy do komentowania.

P.S. Widok płaczącego Neymara może skruszyć serce najbardziej zatwardziałej antyfanki brazylijskiej gwiazdy (są tu jakieś?) i jest wystarczającym powodem, żeby w ogóle pisać ten tekst. Ale jakby wam było mało słodkości, jeśli będziecie czujne, zobaczycie absolutnie cudowne zdjęcie małego Neymarka. Ot, taki mały bonusik.

Więcej o: