Aleksandar Atanasijević patrzy w nowy sezon z optymizmem

Takiego ładnego patrzenia z optymizmem w przyszłość nie widziałyśmy chyba nigdy.

Oj wiecie dziewczyny, że nie ma takiego zdjęcia do którego wspomnienia oń nie znajdziemy sobie pretekstu. Aleczek sprezentował nam takiego udzielając krótkiego wywiadu dla plusliga.pl po weekendowym zwycięstwie w Superpucharze nad Resovią Rzeszów. Serb wyraził nadzieję, że będzie to dobry prognostyk przed startującym już w ten weekend nowym sezonem, odniósł się także do sytuacji z Mariuszem Włazłym przyjęciu, która kreuje z niego pierwszego atakującego zespołu.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mam szansę grać w większym wymiarze w tak silnym i renomowanym klubie, jakim jest Skra. W meczu o Superpuchar odczuwałem nieco presję, bo wiadomo, że to był taki pierwszy prestiżowy pojedynek, w którym zagrałem na ataku przez całe spotkanie. Bardzo zależało nam na zwycięstwie w tym spotkaniu i cieszę, że udało nam się tego dokonać. Mam nadzieję, że to był dobry zwiastun i początek naszej zwycięskiej passy w tym sezonie.

Dodajmy jeszcze, że okazja do ponownego złojenia skóry mistrzom z Rzeszowa nadarzy się już bardzo szybko. Oba zespoły miały spotkać się na parkiecie 13 października w drugiej kolejce rozgrywek, jednak przez wzgląd na udział Skry w Klubowym Pucharze Świata, mecz rozegrany zostanie już w przyszły wtorek (9 października).

Na koniec zapraszamy Was na Facebooka sportsphotos.eu, gdzie czeka na Was cały taki śliczny jak Aleczek album z Superpuharu . Enjoy!

embed
Więcej o:
Copyright © Agora SA