Pierwszy sportowy związek na Facebooku!

Tak, tak, drogie Dziewczęta, przyszła pora i na nas.

Ale spokojnie, to tylko "facebookowy" związek, nie żadne połączeni stron czy fuzja. Chłopcy ze Sport.pl mają "dość typowo męskiego spojrzenia na sport", my z kolei chciałybyśmy Wam ich trochę przedstawić i podzielić się z Wami ich dobrą robotą. Może i nie wiedzą, co to biczfejs i bromans, ale są chętni do nauki ;)

Przede wszystkim chcemy jednak wyraźnie zaznaczyć, że Ciacha będą Ciachami, a Sport, Sportem, nadal mamy dwa osobne profile, o własnych, osobistych właściwościach, chcemy jedynie, by było między nimi więcej interakcji. Chociaż oni pewnie i tak będą uważali, że najpiękniejszym piłkarzem galaktyki jest Jacek Wiśniewski i wciąż odmawiać będą docenienia urody Andrei Petković. Ale wiecie, najważniejsze dla udanego związku to mieć oddane przyjaciółki, przed którymi można się wygadać, liczymy więc na Was!

Dziś przez cały dzień na Facebookowym profilu Sportu i Ciach , atrakcje, hulanki i swawole, a także konkurs, z bardzo fajną nagrodą - muzycznym smartfonem HTC Desire C. Będzie to pierwszy konkurs organizowany połączonymi siłami Sport.pl i Ciacha.net. Mamy, nie tak znowu cichą, nadzieję, że przypadnie którejś z Was.

Więcej o: