Robert Kubica OFICJALNIE wróci do ścigania już w tym miesiącu?!

Oczywiście na razie mowa o samochodach rajdowych, ale i tak, rany boskie, rany boskie.

Informacje o naszym pączusiu sprawdzającym potajemnie swoich sił za kółkiem a to karta, a to rajdówki, pojawiają się mniej więcej od lutego tego roku, ale zawsze wypływały one w charakterze przecieków, spekulacji, niepotwierdzonych ploteczek i wspólnych fotek wrzucanych do sieci przez uradowanych fanów.

Goręcej wokół tematu Kubicy zrobiło się kilkanaście dni temu, kiedy miał brać udział w testach Forda we Francji. Oliwy do ognia dorzucał wówczas dyrektor techniczny Forda Christian Loriaux, który puszczał oczko do dziennikarzy mówiąc:

Solberg, Latvala i pewien tajemniczy kierowca, który nie chce rozgłosu i ujawnienia, że z nami współpracuje, odbyli testy. Kierowca ten ma doświadczenie na asfalcie. Przyjechał na własny koszt i pracował sumiennie. Przed testami mówił mi, że nie wie czy da radę fizycznie, ale okazało się, że to dla niego nie problem.

Tymczasem sensacyjne wieści buchnęły dziś z hiszpańskiego serwisu rallynoticias.com , który podał, że Kubica miałby wziąć udział (oficjalnie) w w rajdzie we włoskim San Martino di Castrozza już 14-15 września lub tydzień później w Rally del Appenino Reggiano. Pojawiają się również spekulacje o planowanej na ten czas konferencji prasowej Bobby'ego.

Niech to będzie prawda, prosimy!

Więcej o: