Georgy Grozer typuje 3:1 dla nas, a Wy?

Zdajemy sobie sprawę, że ten tytuł równie dobrze mógłby brzmieć "Georgy Grozer lubi lody czekoladowe, a Wy?", ale to zawsze miło wiedzieć, że "Dżordż" w nas wierzy.

Zwłaszcza, że sam nie jest pewnie teraz w najlepszym nastroju po tym jak Niemcy dostali baty do zera od Rosjan. W Grupie A zgodnie z oczekiwaniami gospodarze ulegli w takim samym stosunku setów z Bułgarią, ale pokazali całkiem przyzwoitą siatkówką i chyba nie ma co ich zbyt ochoczo na tym turnieju lekceważyć. W drugim meczu tej grupy Argentyna pokonała Australię (również do zera).

Prawdziwy szlagier i wielkie (mamy nadzieję) emocje czekają nas jednak dopiero dziś o 21, kiedy na boisko w Londynie wybiegną Włosi i Polacy. Gwiazda reprezentacji Niemiec wierzy w swoich byłych (chlip) kolegów z Plusligi, ale przestrzega przed wciąż silnymi atutami Włochów.

Jeśli Polacy będą grali z Włochami tak, jak przez całe lato, to powinni wygrać. Ale to na pewno nie będzie łatwe, bo Włosi mają bardzo mocną zagrywkę. To będzie interesujące spotkanie - stwierdził Grozer. - Jeśli miałbym wytypować rozstrzygnięcie, to postawiłbym na 3:1 dla Polaków - dodał.

Na rozgrywkę jako największa broń Italii wskazuje również Michał Winiarski. Co miał do powiedzenia przez dzisiejszą inauguracją możecie posłuchać poniżej (niestety tylko posłuchać, ale i tak jest co oglądać):

Zobacz wideo

Jeszcze tylko 3 godziny!

Więcej o: