Jeśli Was to pocieszy, to w Sofii też panuje dziś niemiłosierny upał

A dla wszystkich strapionych mamy przecudnej urody zdjęcie Bartka Kurka, naprawdę prze-cudnej.

Mimo, że kadra Anastasiego swój pierwsze bój w turnieju finałowym LŚ rozegra dopiero w czwartek, chłopcy od wczoraj są już na miejscu, a dziś rano wyruszyli dzielnie na trening. Chwilę przed nim zażywali kąpieli słonecznych na krawężniku co uchwycił jak zawsze niezawodny Krzyś Ignaczak. On również, za pośrednictwem swojego bloga , podzielił się z nami tragi-komicznymi perypetiami reprezentacji w Sofii:

Po zakwaterowaniu w hotelu chwila wolnego i trening,niestety jeszcze nie na sali meczowej lecz w jakimś kurniku. Już podczas obiadu dało się wyczuć, że będą problemy z organizacja takiego turnieju jakim jest final six. Otóż okazało się, że będziemy musieli płacić za dodatkowa wodę do posiłków hehehehe ale jaja. Szkoda, że nie widzieliście Antka jak się zdenerwował, myśleliśmy ,ze kelner nauczy sie latać . Ciekawe jakie jeszcze niespodzianki przygotowali nasi koledzy z pięknego kraju jakim jest Bułgaria. Będę Was informował na bieżąco

Trzeba było Pawła Zagumnego wysłać na negocjacje.

embed

[zdjęcie: Paulina Siewierska/sportsphotos.eu]

No ale dobrze, w oczekiwaniu na kolejne meldunki Igły z Bułgarii, dzielimy się obiecanym prze - cudnym zdjęciem Bartka Kurka. Tadam:

embed

[zdjęcie: Paulina Siewierska/sportsphotos.eu]

Tak Guma i Bartek prezentowali się wczoraj na lotnisku w Sofii, a jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z przylotu siatkarzy, zajrzyjcie koniecznie na sportsphotos.eu.

Więcej o: