Zdjęcie dnia: Sara Carbonero robi sobie makijaż na boisku

W dzisiejszym WAGsowym biuletynie zajmiemy się również (wreszcie) sprawą ciąży Shakiry, a o wątek polski zatroszczą się żony i dziewczyny reprezentacji Niemiec.

Mówcie co chcecie, ale Sara siedząca sobie gdzieś z boku murawy z lusterkiem i korektorem to rozczulający widok. Zawsze byłyśmy przekonane, że jej wyglądem stoi cały sztab specjalistów, a tu proszę, sama sobie dzielnie robi makijaż przed wejściem na antenę (to wiele tłumaczy) . Tym razem dziennikarka postawiła na zupełnie casualowy look z dobrze już nam znanym z fazy grupowej obuwiem:

AFP/GETTY IMAGES/FRANCK FIFE

Podczas wczorajszego pojedynku ćwierćfinałowego na trybunach zabrakło tym razem Shakiry, której obowiązki zawodowe (kręcenie nowego teledysku) zagnały z powrotem do Barcelony. Kto wie, czy nie było tak lepiej dla niej, bo po ostatnich rewelacjach hiszpańskiej prasy, oczy świata byłyby skierowane w jej stronę. Plotka o ciąży dziewczyny Gerarda Pique pojawiła się dość dawno, żadna ze stron nie chciała jednak niczego komentować. Wygadał się ojciec piosenkarki, który przyparty do muru w programie jednej z hiszpańskich telewizji stwierdził, że ma nadzieję, iż ta informacja wkrótce stanie się oficjalna. Czyli, że można już gratulować?

Jeśli wierzyć spekulacjom mediów, to już 6. tydzień piosenkarki w stanie błogosławionym. Tak prezentowała się Shakira wczoraj na wspomnianym planie teledysku:

embed

Jak myślicie, widać już coś?

Ale porzućmy już wystawne balkony, wróćmy na trybuny. Te podczas meczu Grecja - Niemcy aż zatrzęsły się od partnerek tych drugich. Wreszcie pojawiła się na nich piękna Sara Bastiana Schweinsteigera:

embed

A my z radością powitałyśmy nasze polskie Monikę Puchalski (żona Lukasa Podolskiego):

embed

I Sylwie Klose:

embed

Po więcej zapraszamy do naszej galerii.

http://www.ciacha.net/ciacha/0,86990.html?tag=wag" shape="rect">Kącik EUROWAG: co żony i dziewczyny porabiają w Polsce? >>https://bi.im-g.pl/im/f5/b7/b6/z11974645X.jpg" title="e" width="620" />

Kącik EUROWAG: co żony i dziewczyny porabiają w Polsce? >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.