Czas wybrać EUROciacho Dnia Jedenastego!

Obowiązki wzywają, dziewczęta, obowiązki wzywają.

Lilla My

Jeszcze kilka takich meczów i słowo daję, że będzie o jedną ciachoredaktorkę mniej do typowania Eurociacha, bo ja na zawał zejdę. Powinnam więc wybrać Ikera Casillasa za jego koci skok i piękną obronę, gdy Hiszpania najbardziej go potrzebowała. Ale... pamiętając o całej mojej niegasnącej miłości do Ikera, wybieram dziś Davida Silvę . Tak, wiem... nie wyróżnił się, gola nie strzelił, w drugiej połowie został zmieniony i takie tam drobiazgi. Ale jak on się przy tym słodko uśmiechał, jak mu oczy błyszczały i do tego ta jego grzywa niesforna. HOT ALERT! Nawet kiedy się krzywił, miał na twarzy uśmiech. No po prostu miód dla mojej zbolałej i zestresowanej duszy! Jakim cudem nigdy wcześniej nie zwróciłam na niego większej uwagi?!

REUTERS/KAI PFAFFENBACH

I tylko wytłumaczcie mi proszę, o co chodzi z atakiem bród na piękne oblicza Hiszpanów? Czy chłopaki rzucają wyzwanie Olofowi Melbergowi i szykują się do mistrzostw drwali?

Ruby blue

Jesus Navas. Przyznaję szczerze, że miałam dziś olbrzymie problemy z nominacją, bo wierzcie lub nie, z reprezentantów Hiszpanii drzewo porąbałabym może tylko z Xabim Alonso. Ale typuje Navasa, za zasługi i naprawdę niesamowite oczy.

embed

Rybka

Jesus Navas . Nie pałam miłością do Hiszpanii, ale pałam miłością do Was. I nawet nie chcę myśleć, co by się stało, gdyby Hiszpania odpadła z Euro. A to właśnie Jesus Navas ofiarował wczoraj moim kochanym Czytelniczkom uśmiech na twarzy, uratował red. Marinę przed samobójstwem przez utonięcie w irlandzkim piwie, no i najważniejsze - dał Niemcom szansę na (w końcu!) pokonanie Hiszpanii.

No dobra, i muszę przyznać, że te oczy, to on ma jednak hipnotyzujące...

embed

Queenerica

Sergio Ramos. Za odmianę wizerunku tak drastyczną, że aż zaczął mi się podobać! Niewiarygodne, czyżby wreszcie komuś udało się zasypać hiszpańską dziurę po Raulu?

REUTERS/THOMAS BOHLEN

Nawet pozycja mu się znudziła :)

Sergio RamosSergio Ramos AP/Alvaro Barrientos

GŁUSUJCIE NA FACEBOOKU >>>

ZOBACZ EUROODKRYCIA RUNDY DRUGIEJ >>>

Więcej o: