Wybieramy EUROciacho Dnia Trzeciego

Mamy nadzieję, że tym razem nasze typy stoczą bardziej zażarty bój o zwycięstwo!

Lilla My

Na EUROciacho dnia zgłaszam Iniestę - bo naklejka z nim jest pierwszą naklejką, jaka mi się trafiła do EUROalbumu z piłkarzami, więc uznaję to za znak. A także dlatego że pracował jak mrówka, a przeciwnicy nie oszczędzali jego nóg, pleców, rąk, włosów i wszelkich innych części ciała, porządnie i niecnie go obijając.

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

ruby_blue

Slaven Bilić.

embed

Uzasadnienie:

embed

rybka

Gigi Buffon .

AP/Alvaro Barrientos

Bo po pierwsze, ja rozumiem, że Claudio Marchisio codziennie budzi się piekniejszy, ale podczas śpiewania hymnu to już naprawdę ostro przesadził i ktoś NAPRAWDĘ MÓGŁ POTRZEBOWAĆ tej butli z tlenem, którą musiałam podwędzić sanitariuszom z warszawskiej Strefy Kibica, a po drugie, to nie chodzi tylko o to, że to był stary, dobry (czytaj: genialny) Buffon, ale o to, że jak on tymi swoim długimi nogami tak odważnie okiwał Torresa to...

embed

Marina

Cesc Fabregas . Może to i banalny wybór, wiadomo, strzelec bramki, piłkarz napopularniejszej drużyny na Euro, ale c'mon dziewczęta, po pierwsze: to Czesiu, po drugie: kurcze, jak on wczoraj wyglądał - wreszcie idealna długość włosów, idealny kształt zarostu, pięknie mu w czerwonym - no i po trzecie:wczorajszego wieczora Ciachem Dnia mianowałabym nawet chłopca co podawania piłek, jeśli by tylko którąś ze swoich części ciała przyczynił się do gola na wagę remisu.

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

(Aby wyrównać szansę innych zawodników queenerica wyszukała najmniej korzystne zdjęcie Czesia z całego meczu. Trochę jej to zajęło)

Ach, no tak zapomniałabym o czwartym - jeśli rozgrywający/skrzydłowy nagle w hitowym meczu EURO jest po raz pierwszy w życiu wystawiony na szpicy i radzi sobie jak wszystkie widziałyśmy, to po prostu zasługuje na ten tytuł i basta.

queenerica

Nikica Jelavić. Wysoki, męski i strzela bramki. Niczego mi więcej do szczęścia nie potrzeba. A że jeszcze reprezentuje drużynę, która wczoraj pokazała się z dużo lepszej strony niż Hiszpania i Włochy? Tym lepiej. Możecie nie znać zbyt dobrze tego pana, ale powinnyście to szybko nadrobić, mam nawet stosowne argumenty:

AP/Darko Bandic

GŁOSUJCIE NA NASZYM FACEBOOKU >>>

Więcej o: