Mamy piękny, wiosenny czwartkowy poranek...

...a Olivier Giroud mówi Wam właśnie ?Dzień Dobry!"

Wszystkie wylane właśnie napoje, poobijane po spadnięciu z kolan laptopy i Was same po spadnięciu z krzeseł - wszystko bierzemy na siebie. To całkowicie nasza wina, bo to my wywołałyśmy wilka z lasu. Jak? Narzekałyśmy na wybór Banezemy na najseksowniejszego piłkarza Trójkolorowych , lamentowałyśmy, że na jego miejscu powinien być Olivier, że to on jest ładniejszy, seksowniejszy, piękniejszy.... o i mamy. Olivier zapragnął potwierdzić nasze słowa i wrzucił na swojego facebooka zdjęcie "takie tam z sesji", którym później podzieliły się z nami koleżanki z Kickette, a my dzielimy się nim z Wami w ten piękny czwartkowy poranek...

embed

Więc po tym jak już odzyskałyśmy pełną władzę w chrząstkach w naszych kolanach, doprowadziłyśmy do porządku nasze ślinianki i spytałyśmy koleżankę z biurka obok jaki mamy miesiąc i dzień, odczułyśmy ogromną satysfakcję. Język Oliviera na zmianę z przymrużonym spojrzeniem mówią nam, że miałyśmy rację! Ba! Najprawdopodobniej sam Karim Benzema po zobaczeniu tego zdjęcia abdykowałby i własnymi rękami koronę "najseksowniejszego reprezentanta Francji" nałożyłby na głowę swojego kolegi.

Ale to nie jedyna dobra wiadomość jaka płynie z tej epickiej fotografii. Drugą jest taka, że dowiedziałyśmy się o istnieniu oficjalnego profilu Oliviera na facebooku ! I tym samym otrzymałyśmy dostęp do pięknego, lepszego świata, gdzie ludzie, no dobra, mężczyźni, a właściwie to jeden konkretny, bez względu na okoliczności, czas, miejsce, typ słitfoci i stopień oświetlenia przez światło słoneczne wygląda po prostu pięknie.

Nie, nie przesadzamy. Stwierdzamy po prostu najbardziej oczywisty z oczywistych faktów, który naszedł nas, kiedy zjeżdżałyśmy w dół jego osią czasu, a piękno nie przestawało nas onieśmielać.

Tylko spójrzcie tu...

Olivier GiroudOlivier Giroud Facebook Oliviera Girouda

albo tu...

Olivier GiroudOlivier Giroud Facebook Oliviera Girouda

tutaj też...

Olivier Giroud

i tu...

Olivier Giroud

i jeśli macie słabość do chłopaków z gitarą, tu

Olivier Giroud

Ekhm... to co tam mówiłyście? Że gdzie ta reprezentacja Francji zamieszka na Euro 2012?

Więcej o: