Formułowe podsumowania: GP Chin

Ten sezon zapowiada się niesamowicie!

Przypominacie sobie kiedy ostatnio stawka była tak wyrównana, walka w midfieldzie ostra, wyniki tak nieprzewidywalne, fizjoterapeuci tak piękni?

embed

No i widzicie, już zaczynamy od dygresji, ale to dlatego, że w Chinach działo się tyle, że nawet nie wiemy jak to wszystko ładnie uporządkować.

No to może po kolei. Nico Rosberg. Przyznajemy - nie wierzyłyśmy po kwalifikacjach w Księżniczkę i obstawiałyśmy dojechania na czele stawki co najwyżej do pierwszej rundy pit stopów. A tu proszę. Solidnie, pewnie, może i bez fajerwerków, może i z pomocą mechaników McLarena, ale skutecznie. Nico Rosberg nie będzie nowym Nickiem Heidfeldem Formuły 1.

embed

A o Jensona nie ma co się za bardzo martwić, bo jego smutek szybko został ukojony.

embed

W czasie gdy niewzruszona Michibata zajęta była lansowaniem swojej siostry* w padoku.

embed

Mamy nadzieję, że romantyczny Jake obdarzył również całusem Kimiego Raikkonena, bo on akurat mógł się po wyścigu czuć bardzo rozczarowany. My już tutaj snułyśmy wizję Icemana na podium, a tu bum, katastrofa jednego okrążenia i wylądowanie nawet za Massą  (a gorszej obelgi w tym momencie nie można sobie chyba wyobrazić ;)

Wygląda na to, że Kimi bardziej przejął się chyba dochodzeniem tego, kto połasił się na jego loda.

A wystarczyło tylko, wzorem Marka Webbera, bardziej zaoszczędzić przednie opony.

embed

Ewentualnie w bardziej konwencjonalny sposób, tak jak uczynił to Sebastian Vettel, któremu świetna taktyka, ale też trzeba przyznać, dobra jazda zapewniły spektakularny awans i chwile radości z pięknym fizjoterapeutą (tak, to już jego drugie zdjęcie, no ale dziewczyny!).

embed

Tak jak już wspomniałyśmy - to może być spektakularny sezon. A wyobrażacie sobie co jeszcze może się dziać kiedy Ferrari zbliży się bardziej do czołówki, Schu przestanie prześladować pech, Lewis pokaże więcej pazura, Kimi nauczy się Pirellek, a Andrzej Borowczyk imion wszystkich kobiet w familii Michibata? Ach.

* pojawienie się siostry jessybondgirl w padoku spowodowało dyskusję i mały rozłam w redakcji. Może pomożecie: która z panien Michibata jest Waszym zdaniem brzydsza ładniejsza?

Więcej o: