Uwaga! Grozer!

Kto ma Grozera, ten wygrywa.

Trochę przerobiona słynna siatkarska maksyma idealnie oddaje to, co działo się we wczorajszym czwartym, i jak się okazało, ostatnim spotkaniu półfinałowym. Zaksę na wyrównaną grę stać było tylko przez półtora seta, później powietrze z nich opadało, opadało, statek niemal w pojedynkę próbował ratować Piękny Antoś, ale wszystko na nic.

embed

[zdjęcie:plusliga.pl]

Po drugiej stronie siatki szalał Georgy Grozer, który w całym spotkaniu zdobył aż 28 punktów oraz w pełni zasłużoną statuetkę MVP.

Takoż samo całkowicie zasłużony jest awans Resovii do finału, zgodzicie się? Poznaliśmy już terminarz potyczki ostatecznej: pierwsze dwa spotkania rozegrane zostaną w Bełchatowie 17 i 18 kwietnia (najbliższy wtorek i środa, obydwa o 18:00), później rywalizacja przeniesie się na Podpromie (21 kwietnia 20:00, ewentualny czwarty mecz dzień później o 14:30 ). Gdyby konieczne było rozegranie piątego spotkania, to odbędzie w Bełchatowie 25 kwietnia .

Dodajmy jeszcze, że o piąte miejsce - prawo gry w europejskich pucharach - zawalczą AZS Częstochowa i Delecta Bydgoszcz. Pierwsze mecze tych drużyn 17 i 18 kwietnia.

Zdjęcie główne znalezione na Facebooku Asseco Resovii Rzeszów.

Więcej o: