Najlepsze Prima Aprilisowe żarty sportowe

Dałyście się nabrać? Bo my, parę razy, tak.

Ciacha.net: Andy Murray zagra finał turnieju w Miami w kilcie

Zaczynamy od siebie. Przyznajemy, strasznie nam głupio, i trochę smutno, bo to zawsze smutne, kiedy primaaprilisowy żart jest fajny - a przyznacie, że gdyby Andy naprawdę wystąpiłi w kilcie byłoby to najbardziej awesome rzeczą na świecie. Nie wystąpił, przegrał.

andyandy internetAndy w kilcieAndy w kilcie internet

Kto się nabrał?

Babol.pl: Wojciech Szczęsny i Agnieszka Radwańska są razem

To kolejny z żarcików, które byłyby bardzo piękną prawdą, nie uważacie? Serwis babol.pl podał informację, że Wojtuś zamieścił na swoim twitterze miłosne wyznanie pod adresem Isi i zaprosił nas na obiad. I tu przedobrzyli ha, ha, ha. Gdyby uważniej śledzili Ciacha, wiedzieliby, że Wojtuś skasował konto na twitterze.

embed

Ale i tak... szkoda, byłaby to najpiękniejsza para polskiego sportu... O ile Wojtuś nie przestraszyłby się papy  Radwańskiego...

Polski Związek Narciarski: Kamil Stoch,Piotr Żyła i Olek Zniszczoł wezmą udział w pokazowym turnieju w Dubaju

embed

I na to prawie się nabrałyśmy. K'man, szejkowie z Dubaju mają wszystko, a do wszystkiego mogą dorzucić jeszcze wszystko czego zapragną, dlaczego więc nie skocznię narciarską na środku pustyni?

Planowałem, że w kwietniu pojadę na wakacje do ciepłych krajów, ale nigdy w życiu nie pomyślałbym, że będę skakać na nartach w Dubaju! Pomysł uważam za genialny, ale równocześnie trochę się martwię, czy organizatorom uda się dobrze przygotować konstrukcję skoczni. Na szczęście to tylko K-30, więc powinni sobie poradzić tym bardziej, że z tego co wiem, korzystają z pomocy ekspertów z FIS-u. To będzie chyba najbardziej sprawiedliwy konkurs w tym sezonie, bo w hali nikomu nie będzie przeszkadzać zmienny wiatr

...czytamy wypowiedź Kamila Stocha na stronie PZN . Hmm, więc może jednak byłby to całkiem  niezły pomysł serio?

Legionisci.com: Patryk Małecki pokazał e(L)kę

embed

(fot. Jacek Wójcikowski / jp85.pl/legionisci.com)

Bo niby, niepewny swej przyszłości przy Reymonta chciał się wkupić w łaski kibiców Legii. Grubymi nićmi szyte. W rzeczywistości, po piątkowym meczu Wisły z Legią, Patryk pokazał fanom gości eLkę, ale do góry nogami.

Jagiellonia.pl: Tomasz Hajto (trener Jagiellonii Białystok) zagra w poniedziałek jako zawodnik - zmusiły go do tego problemy kadrowe

No, to też chciałybyśmy zobaczyć. "Lepiej mądrze stać niż głupio biegać". Ach, Gianni i nasze szalone dzieciństwo... Ej, ale może to jednak nie jest żart, i dziś pana Tomka naprawdę zobaczymy na boisku?

Orange Sport: Doda i Piasek zaśpiewają hymn narodowy przed meczem otwarcia Euro 2012

Proszę tak nie żartować, to bardzo niewybredne. Auć.

Redlog.pl: Steven Gerard głównym celem transferowym Sir Alexa Fergusona

Andy w kilcie

Największy polski serwis poświęcony Manchesterowi United postraszył wszystkich: fanów Czerwonych Diabłów, kibiców Liverpoolu, zwolenników ładu i porządku we Wszechświecie...

United mają problemy w środku pola, Teh Reds mają problemy... w ogóle i ze sobą, w związku z tym przejście kapitana Czerwonych do obozu Diabłów miałoby być genialnym rozwiązaniem... Nie, to już prędzej uwierzyłybyśmy w eLkę Patryka Małeckiego.

The Sun: Mo Farah, angielska nadzieja na medal na IO w Londynie trenuje w specjalnym, przeciwurazowym stroju

embed

Z bawełny. Po 20 tysięcy funtów sztuka. Awesome! Też byśmy taki chciały!

Gwizdek24se.pl: Radwańska rzuca tenis, będzie walczyć w MMA

Bardzo grube, ale też strasznie awesome, gdyby było prawdziwe, tylko nie teraz, a za jakieś 10 lat - Isia ma jeszcze przecież sporo do zrobienia na korcie. Ale pomysł zobaczenia jej w ringu - co najmniej interesujący, sądzimy też, że większość przeciwników (przeciwniczek?) mogłaby pokonać już samym biczfejsem...

IsiaIsia Int

Ta, grubymi nićmi szyta, wiadomość doczekała się chyba największej liczby internetowych nawiązań, historii alternatywnych i fanowskich kontynuacji. Jedni wsadzali Isię do samochodu wraz z Małyszem i wysyłali na trasę przyszłorocznego rajdu Dakar, inni wręczali Pudzianowi rakietę i kazali biegać po korcie, jeszcze inni wyobrażali sobie pojedynek Agi i Marysi (która wg jednego z internetowych żartów również miała zakończyć karierę) w kisielu, w końcu , byli też tacy, którzy postulowali powołanie Radwańskiej do kadry narodowej, najlepiej w miejsce Głowackiego...

Lotus F1 Team: Leworęczna kierownica dla Kimiego Raikkonena

embed

Oficjalna strona zespołu, w którym jeździ Kimi bardzo się postarała, cała historia uposażona w specyfikacje techniczne i wypowiedzi ważnych głów brzmiała dość wiarygodnie i być może nawet ktoś by się nabrał, gdyby w sfabrykowanym komentarzu kierowcy użyto mniej "mam nadzieję, że nowa kierownica pomoże nam w osiągnięciu lepszych rezultatów w Chinach", a więcej "bullshit", "I don't care", "shit happens".

Nicohulkenberg.net: Nico Hulkenberg nie pojedzie w Chinach, bo nie dostał wizy

embed

Oczywiście, że nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzyłby w historyjkę z konkluzją Nico, iż przynajmniej zaoszczędzi 60 Euro na opłacie za przedłużenie wizy, ale dla pięknego zasępionego oblicza kierowcy, przyznajemy - było warto.

Wtf1.co.uk: Bezpieczeństwo przede wszystkim - HRT związał się umową sponsorską z DUREX-em

Nasz ulubiony humorystyczny blog o F1 nie zawiódł i wypuścił historię, w której założeniu leżało nie to, by kogoś nabrać, a po prostu się pośmiać.

embed

Udało się. Zwłaszcza z fragmentem o specjalnej kampanii edukacyjnej w Indiach, której twarzą miałby zostać Narain Karthikeyan, pieszczotliwie nazywany przez Sebastiana Vettela "Ogórkiem".

embed

Po bandzie.

f1wm.pl: Perez kierowcą Ferrari od Grand Prix Chin

Na koniec wróćmy do niewinnych familijnych żartów, w które akurat można by uwierzyć. (Rybka, na przykład, dała się nabrać). Nie ma co się dziwić - plotki o zamianie kierowców na linii Ferrari - Sauber (albo po prostu, te w których Sergio trafia do Ferrari, a losy Felipe nikogo nie interesują) krążą nad padokiem już od jakiegoś czasu. Kto wie, może informacja taka (ale w raczej odległej przyszłości) przestanie już być tyko prima-aprilisowym żartem?

A Wy, uwierzyłyście w któryś z wczorajszych żartów? Która wymyślona historyjka podoba Wam się najbardziej?

Więcej o: