Chcecie zobaczyć jak młodziutki Simon Amman całuje się z Shakirą? I troszkę się z niej nabija?

Be our guest.

A właściwie nie our, a Fanki_Ammanna, która przysłała nam poniższe wideo. Musimy przyznać, że jak zobaczyłyśmy słowa "Wetten dass"i "Shakira" opatrzone datą 2002, pomyślałyśmy... "no nieeee, to jakiś staroć, i co u licha mogło się ciekawego przytrafić Shakirze w 2002 roku, oprócz Underneath your clothes, a nie daj bóg będzie tam mały Pikuś, i po co nam prokurator na karku...", włączyłyśmy jednak play, a tu bum!

Młody Simon Amman! Jak żywy! Jak dobrze pamiętamy to zadowolone z siebie, pacholęce oblicze, które spędzało sen z powiek wszystkim Polakom w apogeum małyszomanii, zimą 2001.02 i trochę później... Tak, młody, rozkosznie bezczelny Simon Amman nabija się z Shakiry, a raczej z pana prowadzącego program "Wetten dass" w niemieckiej telewizji...

...a najlepsza jest mina piosenkarki, która nie ma pojęcia kim jest ten niesforny sobowtór Harry'ego Pottera, i chyba nie ma go również wtedy, kiedy prowadzący tłumaczy jej, że to medalista olimpijski, coś nam się jednak wydaje, że idea latania na nartach nie mieści się w głowie przyszłej dziewczyny Gerarda Pique, która jednak wychodzi z tego z wdziękiem i urokiem osobistym, tak samo silnym 10 lat temu, jak i teraz. Sweeet.

Więcej o: