Frank Lampard odkrywa w sobie duszę aktora

Ogólnie to wideo to bardzo duże ilości na raz Franka Lamparda. I jego narzeczonej.

Oki. Ten film tak do końca nie porywa, ale starajcie się nie zrazić, gdyż jest w nim naprawdę dużo Franka. I dzięki temu potrafimy mu wybaczyć pewne "dłużyzny".

"Outnumbered" to popularny w Wielkiej Brytanii sitcom. Normalne odcinki mają po 30 minut, ale raz na jakiś czas pojawia się krótki odcinek specjalny z jakąś gwiazdą. W tym występuje Frank Lampard i jego narzeczona, dziennikarka Christine Bleakley . Fabuła opiera się na tym, że Karen (jedna z postaci sitcomu) zostaje maskotką Chelsea (choć sama jest fanką Kanonierów!) i może wyprowadzić Franka Lamparda na boisko.

Oraz z równowagi.

Na stadionie zaś na rozpoczęcie meczu czeka Christine, która rozdaje autografy Jake'owi. Chłopiec chce je sprzedawać i dzielić się z dziennikarką zyskami.

Musimy przyznać, że oglądanie coraz bardziej wkurzającego się Franka było jednak całkiem przyjemne, a pointa z kolejnym zaskakującym bohaterem (a nie zdradzimy z kim, powiemy tylko, że na 100% spora część z Was bardzo go nie lubi!!) i pomeczowym studio, które informuje nas, że Fran... no nie. Nie będzie spoilerów. W każdym razie była całkiem udana.

Oh, Frank <3

PS. A ci Brytyjczycy potrafią wykorzystywać potencjał medialny swoich sportowców. A gdyby tak ktoś zaprosił Czarusia do serialu? Anyone?

Więcej o: