Sezon na fizjoterapeutów uznajemy oficjalnie za otwarty

Tym samym do padoku wejście smoka robi Emilien Colombain, fizjoterapeuta nowego ciacha F1 - Charlesa Pica. Hello, hello... jak Tyś się nam uchował?

Niechęć Sebastiana Vettela do szerszego prezentowania jego nowego fizjoterapeuty i zastąpienie go z niezrozumiałych dla nas przyczyn w miejscach publicznych Hanną tylko przez chwilę spędzały nam sen z powiek.

Oto bowiem naszym oczom całkiem niespodziewanie ukazał się fizjoterapeuta jednego z tegorocznych debiutantów - Charlesa Pica z Marussi. Czasem wystarczy przestać na chwilę skupiać się na pierwszoplanowych kierowcach i zajrzeć troszkę głębiej, by odnaleźć perełki.

Tym bardziej, że Emilien dorobił się już fanklubu - team donosi, że na trybunach toru pojawił się baner wychwalający młodzieńca. Zdjęcie jest bardzo niewyraźne, ale my nie mamy powodów, by w to wątpić. Napis ponoć głosi: "Najlepszy na pit wall".

A Wy co sądzicie o Emilienie? Poza tym, że wygląda jakby właśnie uciekł z podstawówki na wagary do padoku (zabierając ze sobą swojego młodszego brata).

Wielkie podziękowania należą się Justynie, która poruszyła niebo, ziemię i cały Wszechświat (a także zespół Marussia), by dociec, czy Emilien zasługuje na miano ciacha.

Werdykt Ciach: zasługuje.

9 powodów dla których warto czekać na powrót Roberta Kubicy do F1 >>

Więcej o: