Bracia Toft Hansen są uroczy, czyli news o serbsko-duńskiej imprezie, w którym absolutnie nie będzie żadnego zdjęcia Mikkela całującego się z dziewczyną

W ogóle.

Miałyśmy już zawiesić na razie na kołku tematykę duńskich piłkarzy ręcznych i Hansena, bo zdajemy sobie sprawę, że jest to raczej nasze (moja) niszowa pasja i zainteresowanie, ale fankaręcznych podesłała nam takie zdjęcia, że nie mogłyśmy pozostać wobec nich obojętne.

Okazuje się, że po spotkaniu finałowym Duńczycy i Serbowie bawili się wspólnie w jednym z belgradzkich lokali i wygląda na to, że zabawa była przednia.

Jeśli o stronę duńska chodzi, to na zdjęciach znaleźć można członków ekipy imprezowej reprezentacji Danii, którą wcześniej spotkałyśmy już w radiowozie . Musimy zatem rozczarować fanki Niklasa Landina liczące na jego zdjęcia w wywiniętej koszulinie i czerwoniutkich oczętach śpiewającego karaoke na barze z rozbitą butelką w ręku, bramkarz udał się pewnie do hotelu oglądać Dextera rozmawiać na skajpie ze swoją dziewczyną ( tak, ma ), nie wiemy.

No. I tyle. Nic się nie dzieje. Zimno, nie? Wczoraj jak szłam wieczorem do domu opatulona jak beduin nie mogłam złapać tchu, rozpłakałam się bo nie mogłam otworzyć drzwi do sklepu i nie wiem co będę dziś na obiad jadła. No. A co u Was? Egzaminów dużo? Sesja ciężka?

No dobra.

Właściwie to udław się tą rurką całkiem słodkie zdjęcie, nieprawdaż?

A więcej fotorelacji z zakrapianej imprezy pofinałowej do zobaczenie tutaj>>

Więcej o: