Serbia - Dania: ciachowe konfrontacje na szczycie

Duńczycy grają dziś nie tylko o tytuł mistrza Europy ale też  i o przedłużenie naszych marzeń o igrzyskach. Z pewnością spodziewać możemy się zaciętego pojedynku, choć nasze konfrontacje przewidują zupełnie coś innego.

1. Ładne czarno-białe zdjęcie w pozycji siedzącej

Serbia: Rastko Stojković

e

[zdjęcie:cksport.pl]

Dania: Rasmus Lauge Schmidt

Z większą energią w mecz wchodzą Duńczycy, którzy w dziesięć minut wypracowują sobie trzybramkową przewagę.

2. Zdjęcie z drewnem w tle

Serbia: Nenad Vucković

Dania: Mikkel Hansen

embed

Serb robi widowiskową zasłonę, obraca się znienacka i próbuje rzutu a'la Kamil Syprzak w meczu z Niemcami...

embed

Ale nic z tego, blok Hansena skuteczny.

3. Pojedynek na gustowny sweterek

Serbia: Momir Ilić

Dania: Niklas Landin

Kolejna świetna interwencja w bramce duńskiej, niestety serbski sędzia liniowy orzeka, że 10 obronionych karnych w jednej połowie, jest niezgodne z przepisami. Na parkiet wbiegają hordy rozwścieczonych fanek Danii, ale rezultatu to nie zmienia. Do przerwy prowadzenie Skandynawów maleje do dwóch bramek.

4. Zdjęcie z naturą w tle

Serbia: Nikola Manojlović

Dania: Rene Toft Hansen

Serbowie zwietrzyli swoja szansę i po przerwie udało im się nawet doprowadzić do remisu, na szczęście trzy szybkie akcje z wykorzystaniem kołowego po stronie duńskiej przywraca status quo na tablicy wynikowej.

5. Piłkarz z białą bronią

Serbia:

Alem Toskić

Dania: Marcus Cleverly

Kto mieczem wojuje, od sztyletu Marcusa Cleverly ginie. Na dziesięć minut przed końcem spotkania przewaga Danii ponownie wzrasta do 5 bramek.

6. Spotkanie ze sztuką

Serbia: Marko Vujin

Sztuką jest tu oczywiście budynek na drugim planie, no dziewczyny, to na pewno jest jakiś super ważny zabytek z czołówki dziedzictw kulturowych oczekujących na dopisanie do listy UNESCO, co z Wami.

Dania: Lasse Sven Hansen

No to już wiecie, że ta durna kategoria powstała po to, żebyśmy mogły wkleić zdjęcie uroczego Lasse, którego sztuka spotyka w postaci swojego portretu stworzonego przez kolegę z zespołu, Thomasa Mogensena. W naszej rzeczywistości Dania odnosi pewne zwycięstwo, ale obawiamy się, że w tej gorszej - prawdziwej, pójdzie o wiele, wiele ciężej. Trzymajmy kciuki!

Więcej o: