UWAGA KONKURS! Kto chce koszulkę reprezentacji z autografami naszych bohaterów?

Święty Mikołaj przebrany dla niepoznaki w barwy zespołu sport.pl postanowił dać wszystkim spóźnialskim jeszcze jedną szansę i wydłużył czas trwania konkursu o jeszcze jeden dzień!

Dysponentami tego cennego artefaktu są koledzy ze sport.pl i to oni wymyślili zasady konkursu. Oczywiście nie znaczy to, że nagroda nie może trafić w ręce którejś z was. Wręcz przeciwnie.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w wyścigu po koszulkę pełną autografów?

1. Przede wszystkim trzeba mieć konto na facebooku. Takie to już nastały czasy, to nie nasza wina.

2. Musicie zarejestrować się w stworzonej specjalnie na potrzeby tego konkursu bezpiecznej aplikacj i.

3. A później najważniejszy punkt programu: musicie w kilku zdaniach napisać, dlaczego to akurat Wy zasługujecie na tę koszulkę!

Proste? No pewnie, że proste. A powodów możecie mieć przecież tysiące, a my już przypilnujemy, żeby nasi koledzy oceniający wyznania uczestników konkursu wiedzieli, że argument "bo kocham Zibiego" jest argumentem całkowicie poważnym, dramatycznym i w ogóle to najcięższego kalibru.

Termin zgłoszeń nie został oficjalnie podany, ale przyjmujemy, że macie czas do jutrzejszego (środa, 21.12.2012) wieczoru. Ogłoszenie wyników także jutro, o 23.59 na facebookowym profilu sport.pl .

UPDATE: Wciąż można jeszcze brać udział w konkursie - jeśli nie zauważyłyście, zapomniałyście, nie byłyście pewne - zapraszamy! Możecie się rejestrować i wpisywać swoje powody do końca dnia (czwartek, 22.12), to jest do godziny 23.59!

Ogłoszenie wyników kilkanaście minut po północy, czyli już w piątek.

Powodzenia!

PSYCHOTEST: którym siatkarskim ekspertem Polsatu jesteś? >>

Więcej o: