Nasze niedoceniane ciacho zostało docenione

Olivier Giroud został wybrany najseksowniejszym francuskim piłkarzem, a my trochę pękamy z dumy.

Czujemy się trochę jak dumne matki chodzące teraz po osiedlu z wypiętą piersią i uśmiechem "a nie mówiłyśmy!" . No wiecie, takie które bez przerwy powtarzały jaki ich syn jest piękny, mądry, seksowny i prawie tak samo boski jak Yoann Gourcuff, a wszyscy patrzyli na nich z powątpiewaniem - w najlepszym wypadku, z pytaniem "czy ona jest normalna?" - w najgorszym.

Bo właściwie to Olivier Gourcuff. to takie nasze prywatne dziecko, w którym zakochałyśmy się (nie do końca matczyną, ale zawsze) miłością od pierwszego wyjrzenia u koleżanek z Kickette i zdecydowałyśmy się na sprawować nad nim troskliwą opiekę już do końca swych dni , od umieszczenia w rubryce "ciacho niedoceniane " zacząwszy. Więc przedstawiłyśmy go światu, ponurzałyśmy pięknie zarysowaną szczękę z każdej strony i przykleiłyśmy łatkę "ciacho" po wsze czasy,

embed

No i masz, siedzimy sobie w redakcji w taki ot sobie zwykły środowy poranek niecały miesiąc po tym i o ironio znowu od koleżanek z kickette dowiadujemy się, że piękno naszego dziecka zostało dostrzeżone przez świat! Albo chociaż Francję. Olivier został oficjalnie wybrany najseksowniejszym piłkarzem grającym we francuskiej Ligue 1 przez magazyn "Tetu". Co bardzo ważne, został nim wybrany demokratycznym głosem ludu - na stronie internetowej magazynu głosowanie trwało już od 20 listopada, a nasz faworyt od razu wysunął się na prowadzenie do końca plebiscytu nie oglądając się nawet na konkurentów i zdobywając 33% wszystkich głosów. A konkurencja drogie Panie, znowu taka byle jaka nie była - był Lisandro Lopez z Lyonu...

embed

...był Matchieu Debuchy z Lille...

embed

...był Kevin Gameiro z PSG...

embed

...nawet nasze inne ciacho niedoceniane - Eden Hazard - było!

Eden HazardEden Hazard internet

Więc nasza duma tym bardziej jest wielka. Nasze dziecko jest takie piękne, seksowne, cudowne i zdolne! Tylko jak ci ta sława i sodów uderzy do głowy, nie zapomnij kto Cię odkrył Olivier i kto pierwszy nazwał "ciachem". My!

P.S. Zgadujemy, że Joaś nie brak udziału w plebiscycie, bo zwyciężył w latach poprzednich, więc "Tetu" chciało dać w tym roku szansę zwykłym śmiertelnikom.

Zobacz inne najpiękniejsze ciacha, jakie Francja dała światu >>

Więcej o: