Polska - Rosja: ciachowe konfrontacje na szczycie

Plan minimum japońskich zawodów już zrealizowany, idziemy po maksimum, bierzemy ten Puchar Świata! A przedsmak jutrzejszej/dzisiejszej rywalizacji jak zwykle poczuć możecie dzięki naszym tradycyjnym konfrontacjom.

1) Przyjazd do hotelu, wysiadka z autokaru

Rosja:

embed

Polska:

Rosjanie kompletnie nas zlekceważyli i wyszli na naszych w klapkach Kubota, za co błyskawicznie zostali skarceni serią bloków ze środka. Niestety delegaci FIVB za Mariusza Wlazłego postanowili odjąć nam 15 punktów przez co pierwszy set zakończył się ostatecznie zwycięstwem Rosjan.

2) Gangsta siatkarz

Rosja: Denis Biriukow

Polska: Michał Winiarski

Michał Winiarski z synkiemMichał Winiarski z synkiem nk.pl

Oliwier Winiarski wchodzi na przyjęcie i pozamiatane. 1:1.

3) Grupowa focia z maskotką

Rosja:

Michał Winiarski z synkiem

Polska:

embed

Gwiazdo Betlejemska! Władmir Alekno się uśmiecha! Set dla Rosjan.

4) Poza-siatkówkowe hobby

Rosja: sudoku

Polska: spacery po polanie

Tak naprawdę to oni tu chyba w siatkówkę grają, ale nieważne. Tak wysoko w secie z Rosjanami nie wygraliśmy jeszcze nigdy. Tie - break.

5) Mina "I'm sexy and I know it"

Rosja: Dmitri Muserski

embed

Polska: Michał Kubiak

Wygrywamy 3:2, ale Puchar Świata i tak jest nasz, bo delegaci FIVB odbierają Rosjanom jeden punkt za próby upodobnienia się ich trenera do Babo - Chana. Jesteśmy oficjalnie najlepszą drużyną świata!

ruby blue

Na relację z meczu Polska - Rosja zapraszamy kilkanaście minut przed trzecią, bo pewnie będzie nam się dłużyć oczekiwanie, a spać się raczej nie wybierzemy. Bądźcie z nami!