A czy Wy byłyście w tym roku grzeczne?

Pytają Mikołajowe z Trefla Gdańsk i Politechniki Warszawskiej.

W ostatnim czasie można było prawie zapomnieć o istnieniu czegoś takiego jak siatkówka ligowa, Plusliga i zawodnicy w niej występujący mają się jednak dobrze, i podczas gdy reprezentacja zmierza po zwycięstwo w Pucharze Świata w dalekiej Japonii (no co, nie bójmy się słów), ligowcom udzieliła się atmosfera mikołajkowa.

Niespodziankę na 6 grudnia już teraz zgotował nam na swoim Facebooku Trefl Gdańsk (zawsze mówiłyśmy Wam, że Gdańsk ma najfajniejszego fanpejdża!), gdzie uraczone zostałyśmy zdjęciami siatkarzy w czapach Mikołaja. Na razie nie wiadomo wiele więcej o przedsięwzięciu, skoro jednak teraz podziwiać możemy zdjęcia zza kulis sesji, w najbliższym czasie możemy się pewnie spodziewać końcowego rezultatu. I już nie możemy się doczekać.

Mikołajkowa sesja Trefla GdańskMikołajkowa sesja Trefla Gdańsk fot. Anna Maszk/Trefl Gdańsk

Mikołajkowa sesja Trefla GdańskMikołajkowa sesja Trefla Gdańsk fot. Anna Maszk/Trefl Gdańsk

Obydwa zdjęcia pożyczyłyśmy ze wspomnianego już Facebooka Trefla, mają tam tego duuużo więcej , polecamy!

Klimat nadchodzącego święta poczuli również siatkarze Politechniki Warszawskiej, którzy postanowili włączyć się do akcji Fundacji Polsat - Mikołajkowy Blok Sportowy. Poniżej obejrzeć możecie spot reklamowy przedsięwzięcia z udziałem Marcina Nowaka, a więcej o samej akcji przeczytacie u eweli90 .

 
Więcej o: