Dziewczęta, oto nowy tatuaż Bastiego. Nowy tatuażu Bastiego, oto dziewczęta

Choć właściwie to powinnyśmy użyć sformułowania "przyszły-niedoszły-wyimaginowany tatuaż", ale nie mogłyśmy sobie darować tego ociekającego epickością WTF??!!, które zapewne widnieje właśnie na waszych twarzach. (bądź szczęk, które widnieją właśnie na tle deseniu waszych paneli podłogowych).

Wybaczcie dziewczęta, ale chyba nie myślałyście, że zastosujemy dla Was jakąś taryfę ulgową. My same odwiedzając koleżanki z Kickette i widząc powyższe zdjęcie byłyśmy w stanie przedzawałowym na zmianę z permanentnym szokiem i o mało nie zrzuciłyśmy swojego cennego ołtarzyka z biurka (moja konstrukcja Messilli ze spinaczy przeżyła chwilę grozy - przy.red. Mariny). Po pierwszym wstrząsie przyszedł jednak czas na trzeźwą refleksję - "skóra Schweiniego jest przecież bledsza niż ta na twarzy wytatuowanej Sarah!". Idąc więc tropem poddającym w wątpliwość istnienie Sarah z tuszu udałyśmy się po poradę do specjalisty - wujka Google. A wujek całkowicie potwierdził nasze przypuszczenia i mądrze rzecze, iż w związku z przebytą ostatnio kontuzją Schweinsteiger przeszedł operacją ramienia, która to pozostawiła na jego prawym ramieniu bliznę mierzącą bagatela ponad 35 cm.

Schweini zapytany zatem przez troskliwy niemiecki "Bild", co też takiego zamierza zrobić z ową niemałych rozmiarów blizną zwierzył się ze swoich rozważań na temat pokrycia jej tatuażem, tak by stała się mniej widoczna. I to był błąd. Nie, nie pomysł z tatuażem, ale ze zwierzeniam się "Bildowi". Bo "Bild" znany ze swoich graficzno-edytorskich zdolności (prawie równie wielkich co nasze) nie zamierzał zostawiać pola do popisu wyobraźni swoich czytelników i pomógł naszej Bestii nie tylko w wyborze wzoru, ale i w wizualizacji:

embed

Nie wiemy co sądzi Sarah na temat zostania twarzą ramienia swojego chłopaka, ani jakby czuł się Schweini nadstawiając twarzy swojej pięknej dziewczyny przy pojedynkach na murawie... ale... coś nam jednak mówi, że jeśli sprawa z tatuażem miałaby przejść do fazy realizacji, a jego wzór miałoby stanowić rzeczywiście jakieś zdjęcie ważnej dla jego posiadacza osoby to byłoby to to zdjęcie...

embed

ewentualnie to...

embed

I tego się trzymajmy.

Więcej o: