Polska - USA: ciachowe konfrontacje na szczycie

Stany Zjednoczone nie robią na razie furory na tym turnieju, ale w ostatnim swoim meczu przełamali klątwę Iranu, a zresztą nigdy nie gra nam się z nimi łatwo. W konfrontacjach walka również będzie twarda i do samego końca.

1) Środkowy z brodą

USA: Russel Holmes

embed

Polska: Marcin Możdżonek

Wszystkie fanki Możdżiego - zamknijcie teraz oczy, ale niestety ktoś ma tu słabość do Russela Holmesa. Niemal już tradycyjnie na tym turnieju przegrywamy pierwszego seta.

2) Włosowo - zarostowe błędy przeszłości

USA: Matt Anderson

Matt AndersonMatt Anderson internet

Polska: Zibi Bartman

Zbigniew BartmanZbigniew Bartman sport.pl

Matthew drogi, nie musisz biegnąc pod te bandy, bo fryzura Zibego nawet wspomagana dodatkowo koszulką, nie ma startu do twojego wąsa. Po secie z rekordową statystyką błędów własnych po obydwu stronach, wyrównujemy stan meczu.

3) Zabijanie owadów na boisku

USA: William Priddy

Zbigniew Bartman

Polska: Paweł Zagumny

embed

Prawa piąstka Gumy zadziałała po mistrzowsku, niestety druga muszka zdążyła dolecieć do oka. 1:2.

4) Gościnny występ w Zibi CAM

USA: Brian Thorton

Polska: Krzysztof Ignaczak

Och Brian, ty i twoje warzywa byliście uroczy, ale od początku stałeś na pozycji straconej. Będzie tie- break.

5) Roznegliżowane zdjęcie z wakacji

USA:

Zagadka dniaZagadka dnia internet

Polska:

embed

Nawet z pół-dyskwalifikacją za Wlazłego, Winiar w pojedynkę rozbija rywala w pył. Wygrywamy, ale niestety bez straty punktu się nie obejdzie.