Tym cudownym kalendarzem z Austriakami przypomnimy Wam o rozpoczynającym się już dziś sezonie PŚ w skokach narciarskich

Pierwszym takim bez Adasia. Ale z Kamilem i całą resztą ferajny, która już za moment ustawi się na stracie kwalifikacji konkursu inauguracyjnego w Kuusamo.

Dokładniej, kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego (jutro drużynówka) ruszą już o 18-stej. Do tego czasu możecie napatrzyć się na to fenomenalne ujęcie Austriaków w roli klasy robotniczej zrobione na potrzeby kalendarzowe.

Przed startem sezonu wszystkich im tam resztą wzięła na pstrykanie. Norwegowie urządzili sobie małą sesyjkę grupową:

Morgi zapozował sobie z samochodem:

Gregor z Koflerem:

A Finowie ponudzili się na konferencji prasowej:

Czego możemy się spodziewać po ich formie? Ostatnia nadzieja białych polskich skoków Kamil Stoch czuje się przed startem sezonu pewnie:

W tym sezonie chcę być w szóstce i nie boję się o tym głośno mówić, bo uważam się za zawodnika ze światowej czołówki - stwierdza.

Czy jego zapowiedzi pozostają niezmienne już po pierwszy skokach Kuusamo i czy wygląda dobrze na tle prószącego śniegu? Przekonacie się oglądając wideo poniżej:

A Wy, jakie zapatrywania macie przed startem sezonu? Będziecie oglądać, Adasie to już nie to samo? Mamy nadzieję, że będziecie, bo my mamy w planach relację na żywo z obydwu zawodów. Tak, tak. Zapraszamy Was w sobotę o 15.00 na konkurs drużynowy i w niedzielę o 13.30 na zawody indywidualne . Bądźcie z nami!

A za zdjęcie z kalendarza Austriaków dziękujemy maewju.

Więcej o: