Miesiąc prawdy Realu Madryt

Bo ludzie (albo maszyny) układający terminarz bywają złośliwi.Valencia - Real Madryt: ciachowa relacja na żywo od. 22.00

Po jedenastu kolejkach Primera Division Real zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, swojego największego rywala w wyścigu o mistrzostwo, FC Barcelonę, wyprzedza trzema punktami. Czy jednak fani Królewskich, dla których ostatnie lata były raczej traumatyczne, mogą z całej mocy uwierzyć, że oto w tym sezonie wreszcie przyjdzie przełamanie?

Cristiano Ronaldo ze złotym butem>>

Naszym zdaniem jeszcze nie, ale za miesiąc wrócimy do tematu. A to dlatego, że najbliższe pięć kolejek udzieli wszystkim fankom Realu wielu odpowiedzi. Tak się czasem zdarza, że na najsmakowitsze przysmaki przychodzi nam czekać, czekać i czekać, za to jak już się pojawią, to w zmasowanej ilości. Jak autobusy komunikacji miejskiej.

Tak więc wszystkie czekałyśmy na wielkie mecze Realu i wreszcie się doczekałyśmy. Zaczynamy dziś (pamiętajcie o relacji NA ŻYWO) o 22.00 na Estadio Mestalla, Real gra z Valencią. Za tydzień na Santiago Bernabeu zawita rywal zza miedzy - Atletico Madryt, później ludzie Mourinho będą mogli "odpocząć" podczas spotkania ze Sportingiem Gijon, by wreszcie, 10 grudnia przyjąć u siebie FC Barcelonę. Gran Derbi już oficjalnie zapowiedziano na godzinę 22.00.

A na koniec, tuż przed przerwą świąteczną - mecz z Sevillą. Cool, huh? Fanki Królewskich nie miały lekko, a my nie miałyśmy wielu okazji, by mecze z udziałem Cristiano Ronaldo, Gonzalo Higuaina, Ikera Casillasa czy Xabiego Alonso, komentować. Teraz to się zmieni.

Sara Carbonero o Ikerze Casillasie>>

Zapraszamy na królewski miesiąc!

Więcej o: