Na dobry początek dnia: Pooglądajmy sobie siatkarzy

I Isię. Dzień Dobry TVN staje się naszym ulubionym programem telewizyjnym.

Jeśli chodzi o sportowe wywiady i relacje "zza kulis", to sztandarowy program TVN stał się niekwestionowanym liderem. I chyba spora w tym zasługa Agnieszki Rylik, bokserki, która dołączyła do ekipy programu i zaszczepiła wszystkim swoją miłość do sportu. Tak trzymać, dziękujemy i kochamy.

Dziękujemy między innymi za takie przyjemności, jak wizyta na zgrupowaniu w Spale (o czym doniosła nam aga123) dzięki czemu możemy podejrzeć, jak wygląda zwykły dzień na zgrupowaniu. A zwykły dzień na zgrupowaniu siatkarzy zwykły jest chyba tylko w teorii, nas najbardziej rzucił na kolana wyluzowany Michał Kubiak, bez żadnego skrępowania drapiący się po brzuszku podczas wywiadu! <3 <3 <3

Aby obejrzeć, kliknij zdjęcie.

Na tym jednak się przyjemności serwowane nam przez DDTVN nie kończą. Po raz pierwszy możemy obejrzeć w jednym wywiadzie obie siostry Radwańskie, które opowiadają między innymi o swoich wakacjach, nowym trenerze i udanych azjatyckich turniejach Agi.

Siostry Radwańskie, czyli najlepsze rakiety na świecie w DDTVN!

A nas obecność sportowców w programach "niesportowych" cieszy bardziej niż gwiazdka! To oznacza, że nasi ukochani i ukochane stają się prawdziwymi gwiazdami, takimi jak aktorzy czy piosenkarze. A przecież wszystkie wiemy, że na to zasługują.

Więcej o: