Na dobry początek dnia: Frytka i Matka idą w ślady Agnieszki

I właśnie zapewnili sobie występ w wieńczącym sezon turnieju Masters.

Sympatyczna para deblowa zapewniła sobie stałe miejsce w historii polskiego tenisa, gdy udało jej się dojść do finału US Open. Wcześniej dokonał tego jeden jedyny raz Wojtek Fibak. Ten wyczyn zapisał się również złotymi zgłoskami w historii Ciach. To właśnie tej pamiętnej nocy czekałyśmy do szóstej rano, aby przeprowadzić pierwszą tenisową relację live. I choć tamten mecz Frytka i Matka przegrali ( w dramatycznych i kontrowersyjnych okolicznościach! ), to dla nas już zawsze będą najważniejszą parą polskiego sportu.

No chyba że Agnieszka wzięłaby ślub z Kubotem.

Albo założyła związek partnerski z Caro.

Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy donieść, iż nasi debliści wystąpią w wieńczącym sezon turnieju Masters. Awans zapewnili sobie wczoraj w Paryżu pokonując w drugiej rundzie parę Clement/Roger-Veselin 6:3, 6:3, co pozwoliło im wykorzystać potknięcia i przedwczesne odpadnięcia głównych rywali debli Melo/Soares i Butorac/Rojer. Turniej ATP World Tour Finals rozpocznie się w Londynie 20 listopada i potrwa tydzień. Znamy już również skład turnieju singlistów. Ósemkę najlepszych stanowią Serb Novak Djokovic, Hiszpan Rafael Nadal, Szkot Andy Murray, Szwajcar Roger Federer, Hiszpan David Ferrer, Czech Tomas Berdych, Francuz Jo-Wilfried Tsonga i Amerykanin Mardy Fish.

Już się nie możemy doczekać i chyba śmiało możemy zapowiedzieć kolejne tenisowe NA ŻYWO! No i oczywiście wielkie gratulacje dla wszystkich panów.

Więcej o: