Tenisowy pokaz mody, czyli zaczynamy turniej Masters

Nie jesteśmy Plotkiem, Lulą czy Groszkami, ani nawet Po bandzie ale czasem chciałybyśmy być, tak troszkę, troszeczkę. I dlatego nie mogłyśmy się powstrzymać przed napisaniem tego artykułu.Uwaga! Artykuł zawiera wzmianki o Karo Woźniacki w tonie pozytywnym.

Agnieszka Radwańska zaczęła wczoraj turniej Masters od porażki z przyjaciółką Caro Wozniacki, ale na pocieszenie możemy przyznać, że był to świetny, bardzo wyrównany mecz, zupełnie inny od poprzednich, jednostronnych pojedynków między tymi zawodniczkami. No i jedna porażka nie przekreśla szans na wejście do półfinału. Forma jest, następne spotkanie powinny być łatwiejsze.

Zanim jednak tenisistki wyszły na kort uczestniczyły w oficjalnym bankiecie inauguracyjnym. Tam prezentowały swoje wieczorowe kreacje (podobno inspirowane tradycyjnym strojem tureckim, w końcu turniej gramy w Stambule). I tu, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Isia i Caro wygrywają zdecydowanie.

embed

No bo że Agnieszka ma najzgrabniejsze nogi w kobiecym tenisie nogi, to wiadomo nie od dziś. Ale że ktoś może przyćmić ulubienicę wszystkich dziennikarzy i fanów tenisa płci męskiej, samą, wspaniałą, posągową Marię Szarapową? Serio?

embed

No właśnie, długa, luźna, kanarkowa, workowata suknio-podomka?? Zdecydowanie nie, nie, nie, nie! Na tym tle Caro (uwaga, uwaga - piszemy dobrze o Wozniacki) prezentuje się znacznie lepiej, odważniej i w ogóle jakoś tak różowiej.

embed

A Isia to już wprost wymiata. I jej krótka, dziwna, pełna ludowych wzorków kreacja też.

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska internet

I pewnie na tym byśmy poprzestały, gdyby nie to, że na bankiecie pojawiła się ta dziewiąta, rezerwowa tenisistka, która zawsze może wszystko zrobić dziwniej i za to ją tu wszystkie w Ciachach kochamy. Petko!

embed

A przy okazji utwierdziłyśmy się w przekonaniu, że Petra Kwitowa ma w sobie coś przerażającego (zdaniem jednej z nas mogłaby zagrać Brienne z Tarthu w ekranizacji "PIeśni Ognia i Lodu" Martina). A jak wy znajdujecie wieczorowe wydanie najlepszych tenisistek świata?

Więcej o: