Czas na mecze reprezentacyjne!

Co prawda jeden już za nami, po którym omal nie umarłyśmy, ale przed nami eliminacje do Euro 2012.  Niektórzy martwią się przerwą od lig i Ligi Mistrzów, inni cieszą na prawdziwe piłkarskie święto - już prawie ostatnie przed polsko - ukraińskim turniejem. Weekend, a zwłaszcza dzisiejszy wieczór zapowiada się bardzo ciekawie, będą bowiem takie szlagiery jak Armenia - Macedonia Niemcy - Turcja czy Anglia - Czarnogóra.

Arcyciekawie zapowiada się mecz Czarnogóry z Anglią. Dla gospodarzy będzie to najważniejsze spotkanie w całej historii reprezentacji, która liczy sobie... niespełna 5 lat! Czarnogóra staje przed historyczną szansą awansu na wielki turniej, co więcej, jeśli jej się to uda, będzie najmniejszym państwem jakie kiedykolwiek grało na Euro.

Ale Anglikom też bardzo zależy na tym,by tego spotkania nie przegrać. Remis wystarczy im bowiem do awansu z pierwszego miejsca, a woleliby uniknąć gry w barażach. Problem polega na tym, że Czarnogórcy nie zamierzają odpuszczać - już na terenie wroga zdołali bezbramkowo zremisować, teraz zaś ich meczem z Anglikami żyje cały kraj. i odsłanianie brzuszka nic tu nie pomoże Johnie Terry!

Odpuszczać nie zamierzają także Niemcy, mimo, iż awans mają w kieszeni, a Turcja wciąż walczy z Belgią o drugie miejsce w grupie. Podopieczni Joachima Loewa chcą jednak pobić rekord Niemiec i wygrać 10 z  10 spotkań eliminacyjnych, póki co jednak biją rekord w poziomie seksowności na kadrę, wyglądając obłędnie w tych swoich zabójczych szarych sweterkach.

I klapkach.

embed

A tu proszę, Benedikt Hoewedes prezentuje jak wyglądać nieprzyzwoicie seksownie w nieco pogniecionej, nieporadnie założonej dżinsowej koszuli:

Przestańcie!

Więcej o: