Bastian Scweinsteiger wymiata w kosza a Bayern wciąż świętuje Oktoberfest

Alternatywny tytuł dla tego tekstu mógłby  brzmieć: "Bastian Schweinsteiger ma najśliczniejszą WAG na świecie, ale boimy się, że wtedy nie chciałybyście kliknąć". Klikajcie zatem by zobaczyć jak Basti rzuca za trzy, Lisa Mueller całuje swego Thomasa (rany, co jest z nami nie tak, dlaczego robimy sobie taką antyreklamę?), Philipp Lahm tonie we własnym kapeluszu a Rafinha wybrał Luisa Gustavo jako swoją osobę towarzyszącą i to jest co najmniej hot.

Więc na początek - Basto naprawdę wymiata w kosza. Nie wiemy wprawdzie ile dubli zajęło nakręcenie tego filmiku, ale i tak jesteśmy pod wrażeniem. A najlepsze jest to, że jego rywalem jest Steffen Hamann (to śliczne ciasteczko w koszulce adidasa) profesjonalny zawodnik sekcji koszykarskiej Bayernu Monachium. Awesome:

A teraz pomaltretujmy jeszcze trochę temat Oktoberfestu. Po tym, jak wpadł na niego Didier Drogba i jego chłopak , przyszła pora na, kogóż by innego, zawodników Bayernu Monachium. Po tradycyjnej sesji zdjęciowej - świętowanie i pozowanie do mniej oficjalnych zdjęć z WAGsami i kolegami z drużyny. Same nie możemy się zdecydować, który duet podoba nam się bardziej. Ten:

czy ten?

Ciekawe ile razy słyszeli określenie "piękna i bestia" w swoim kontekście ;)

Poza tym, czy Wam też się wydaje, że żona malutkiego Takashi Usamiego jest juz w ogóle jakaś miniaturowa?

No i jeszcze Lisa. Jest ładna, zgrabna i strasznie antypatyczna. Przynajmniej dla nas. I zdecydowanie zbyt ostentacyjnie zaznacza swoje terytorium:

Więcej o: