BREAKING NEWS: Shakira i Pique nie są już razem?!

This is the way the world ends Not with a bang but a waka waka.

"No more waka waka!", "Najszczęśliwszy dzień w moim życiu!", "Tragiczna wiadomość" - krzyczały nagłówki Waszych maili siejąc konfuzję, zamęt i spustoszenie w naszej redakcji. Jesteśmy kompletnie rozbite i rozbrojone, ale zanim przejdziemy do fazy opłakiwania/świętowania - ustalmy fakty:

Kilka źródeł (w tym koleżanki z Kickette) podaje, że najgorętsza para sportowo-rozrywkowa (sorry Vicki, sorry Becks, wiecie, że Was kochamy) ostatniego roku rozstała się. Powodem, i to jest najsmutniejsze w całej historii miała być niewierność Pikusia, który zdradzał Shakirę z młodszą kobietą, kiedy piosenkarka była w trasie koncertowej. Z drugiej strony Shakira I Pique jedli niedawno obiad w Barcelonie w towarzystwie Cesca Fabregasa i tabunu paparazzich, tym razem jednak zdecydowanie woleli jeść owoce morza, niż, jak to bywało wcześniej - nawzajem swoje twarze.

I co Wy na to, dziewczęta? Fakt, Piquira potrafiła być irytująca...

...ale też po raz kolejny stajemy w obliczy znanej piłkarskiej prawdy - każda następna WAG może być gorsza od poprzedniej, więc już drżymy o Pikusia. Aczkolwiek, wśród Was było też przecież wiele sympatyczek Shakiry, które kibicowały jej związkowi z obrońcą Barcelony i teraz jest im pewnie trochę smutno...

ShakiraShakira internet

I co teraz?

PS. Ośmiornica Paul jednak miała rację....

Ośmiornica Paul, Shakira, Cesc FabregasOśmiornica Paul, Shakira, Cesc Fabregas INTERNET

PS2. Mówiłyśmy, że coś może pójść nie tak!

PS3. Czy to oznacza, że jej piosenki znów będą lecieć na Santiago Bernabeu?

Więcej o: