Sąd zadecydował: Kubiak zawodnikiem Politechniki!

I co teraz, co teraz?UPDATE: Najpewniej dowiemy się w środę.

Kiedy pisałyśmy wczoraj , że Michał Kubiak jest już w Jastrzębiu, dochodzi do zdrowia po hospitalizacji i planuje rozpocząć treningi z nową drużyną w następnym tygodniu, wspominałyśmy, że chaos prawny wokół jego kontraktu jeszcze się nie zakończył, ale myślałyśmy, że wszystko jest kwestią kilku podpisów, rozmów, przelewów bankowych i cała afera wreszcie się zakończy, a Michał wybiegnie na boisko w pomarańczowej koszulce jak tylko dojdzie do pełni sił.

W jakim dużym błędzie byłyśmy. Zobaczcie jakie oświadczenie wystosowała właśnie na swojej stronie AZS Politechnika Warszawska:

W piątkowe południe odbyła się rozprawa Sądu Polubownego przy Polskim Związku Piłki Siatkowej w sprawie wniesionej przez Michała Kubiaka przeciwko AZS Politechnice Warszawskiej o stwierdzenie nieważności kontraktu zawodnika. Sąd Polubowny oddalił pozew siatkarza. Michał Kubiak jest więc nadal zawodnikiem AZS Politechniki Warszawskiej. W stolicy czeka już na niego koszulka z numerem "13". Czekają także władze klubu, sztab szkoleniowy, koledzy z zespołu i kibice. Wszyscy wierzą, że w obliczu decyzji sądu zawodnik wykaże się honorem i wypełni do końca obowiązujący go kontrakt.

W naszych głowach to już się trochę nie mieści. Czekamy na dalszy rozwój wypadków. Ciężko wzdychając.

Więcej o: