I nagle oddychanie stało się najtrudniejszą rzeczą na świecie: Czarek Wilk zakłada koszulkę

Tak, zakłada, nie zdejmuje. Ale żeby założyć błyska przez ułamek sekundy kawałkiem swych gładkich pleców, robi biczfejsa (ale takiego lekko nieporadnego, jak chłopiec, który dostał w szkole złą ocenę), a to wszystko przy akompaniamencie muzyki jak z Harrego Pottera w aurze tajemniczości i niezwykłości... aaaaa, filmik promujący nowe koszulki Wisły Kraków to najlepsze 50 sekund polskiej reklamy sportowej od czasów Adamiakowej.

Zresztą, wideo z Czarusiem to nie koniec atrakcji związanych z prezentacją nowych strojów Wisły. O szczegółach pisze na blogu Wiślaczka , której jednak nowe szaty mistrzów Polski nie przekonują, a przynajmniej nie dorastają do oczekiwań jakie były z nimi wiązane. Nam podobają się bardzo, bo:

a) mają kołnierzyk, w którym Czaruś wygląda jak słodki, grzeczny chłopiec z przedwojennego gimnazjum:

embed

b) ale też kołnierzyk można postawić, i wyglądać zadziornie jak Rafał Boguski...

embed

...albo Eric Cantona:

c) nawet jeśli koszulki nie są najpiękniejsze, to Patryk Małecki na pewno założy coś fajnego pod spód...

embed

...ekhm, Patryk, może spróbujemy jeszcze raz...

embed

No właśnie.

Prezentacja koszulek odbyła się w krakowskim teatrze Bagatela i towarzyszyła jej masa atrakcji -  poseł i kibic Jerzy Fedorowicz oraz były trener Lucjan Franczak opowiadali różne historie o koszulkach. (My też mogłybyśmy Wam poopowiadać różne historie o koszulkach, o tak...)

Później na scenie Magda Steczkowska zaśpiewała razem z trenerem Robertem Maaskantem (aaaaa! - błgamy o wideo!) a aktorka Marta Bizoń stwierdziła, że śpiewa dla rywalki, bo Wisła to druga miłość jej męża, a także wzdychała do Radosława Sobolewskiego, kapitana mistrza Polski. (Halo, pani Marto, Cezary Wilk, Cwetan Genkow, Ivica Iliev, anyone?)

Jako pierwsi koszulki zaprezentowały legendy klubu - Kazimierz Kmiecik i Adam Musiał, ale naszym zdaniem, najładniej robi to Czaruś, a więc pora już na obiecany filmik:

Więcej o: