Skra i Jastrzębski wznowili treningi

Koniec laby.

Podczas gdy kadrowicze cały czas przygotowują się intensywnie w Spale do wrześniowych mistrzostw Europy, a wcześniej Memoriału Wagnera, sezon ligowy powoli budzi się z letniego snu. Siatkarze Skry Bełchatów i Jastrzębskiego Węgla, okrojeni o tych właśnie kadrowiczów, musieli zapomnieć już o urlopach i stawić się na pierwszych zajęciach.

Ach, ależ nam się podstawówkowe wuefy przypomniały i łezki w oku wywołały. Jest ławeczka...

Jest i piłka:

No dobra, nie miałyśmy takich piłek w podstawówce, ale mniejsza o piłki, gdy trzeba poczynić kolejne obserwację. Naszą uwagę od razu przykuły mianowicie wakacyjne, krótkie fryzury Michała Winiarskiego i Mariusza Wlazłego oraz Daniel Pliński, który poszedł w zupełnie innym kierunku:

Cześć Daniel.

Jak nie trudno zauważyć, zdjęcie powyższe pożyczyłyśmy sobie od siatkówki w obiektywie , gdzie zajrzeć musicie koniecznie, bo mają tego dużo więcej. Gdyby przypadkiem wciąż było Wam mało, zaglądnijcie również na Facebookowy fanpage Skry .

A jeśli jesteście zainteresowane tym, jak wyglądał pierwszy po wakacjach trening Jastrzębskiego Węgla, bogatą fotorelację znajdziecie na stronie klubu .

Więcej o: