Patryk Czarnowski daje nadzieję fankom, Cichy Pit ją zabiera

Czas na kolejną porcję ciekawych siatkarskich wywiadzików.

Patryk wystąpił w najnowszej odsłonie plusligowego cyklu "15 pytań do", a Piotrek odpowiadał na nie-takie-znowu-standardowe pytania w Magazynie Sportowym . Tytuł artykułu oparłyśmy na dwóch odpowiedziach, które rzuciły nam się w oczy w pierwszej kolejności.

Cichy Pit, na pytanie, które w pewnym momencie życia musi zadać sobie każdy polski siatkarz - preferowany kolor włosów u kobiet, odpowiada:

Słyszysz mnie, moja blondynko? Blondynki!

Wypowiedź Patryka, na całe szczęście, skierowana jest do zdecydowanie szerszego grona odbiorczyń. Gdy jedna z współautorek wywiadu spytała, o to, czy umówił się kiedykolwiek z fanką, siatkarz odpowiada:

Nie zdarzyło mi się.. Ale nigdy nie mów nigdy..;)

Jedna z nas na pewno nie będzie mówić, nie, po zapoznaniu się z odpowiedzią Patryka - wielkiego fana motoryzacji - na pytanie o wymarzone wakacje.

Zazwyczaj nie mam dużych wymagań co do wakacji i spędzam większość z nich na mazurach.. Tu się wychowałem, tu czuję się dobrze i tu mi się podoba.. Ale może nawiązując do sportów motorowych, chciałbym podróżować po świecie za serią wyścigów F1 i w wolnych chwilach zwiedzać miejsca w których się one odbywają..

No dzień dobry!

Całość wywiadu z Czarnowskim przeczytać możecie tutaj , a jeśli ciekawe jesteście co jeszcze ciekawego do powiedzenie miał Cichy Pit - miłośnik języka polskiego, zajrzyjcie tu .

Więcej o: