A teraz proszę się przyznać, która z Was zaprojektowała kask Brodatemu?

Andrzej Borowczyk wspominał wczoraj o tym 84 razy z intonacją jakby Kamila Mazur została właśnie ogłoszona 26 kierowcą rezerwowym Lotus Renault, więc nie mówcie, że nie wiecie o co chodzi.

Ale oczywiście nie chcemy tutaj deprecjonować sukcesu naszej rodaczki, wręcz przeciwnie. Zwłaszcza, że Nick wyłonił zwycięzcę swojego konkursu na projekt kasku spośród 1500 zgłoszeń, i że nam samym malowanie bardzo się podoba:

A tak swój wybór uzasadniał Heidfeld:

Projekt Kamili podobał mi się coraz bardziej, za każdym razem gdy na niego patrzyłem. I właśnie dlatego go wybrałem. Drugim powodem była ogólna koncepcja stojąca za projektem. Kamila wykorzystała motyw barw złoty/czarny/czerwony i przetworzyła to w interesujący sposób. Dodatkowo, sposób w jaki kółka zazębiają się ze sobą symbolizuje duch współpracy w teamie F1, gdzie jedno kółko daje podstawę drugiemu. To również reprezentuje mój styl jazdy i podejście do ścigania się w F1 w ogóle.

Droga Kamilo, jeśli nas czytasz, odezwij się! Chcemy zobaczyć Twój uśmieszek pod nosem w reakcji na głęboką interpretacje Nicka. I żebyś przyznała, że kiedy powiedziałaś (cytuje Cię oficjalna strona Nicka, więc nie mów, że nie powiedziałaś), że zawsze marzyłaś by odwiedzić padok, móc uścisnąć dłoń Nicka Heidfelda bla bla bla, to tak naprawdę snułaś wizję podkradzenia roweru Witusiowi i czmychnięcia do garażów McLarena. No chyba, że tylko my mamy takie fantazje.

(Damn. Że też nie mamy żadnych talentów).

ruby blue

Więcej o: